Streetview Hertog Hendriklaan 2 Hilversum

Hertog Hendriklaan 2, 1217 CT Hilversum

288 m² Bouwjaar 1960 6 kamers 4 slaapkamers Label F

Hertog Hendriklaan 2 is een woonhuis in Hilversum, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 288 m², een perceel van 2085 m² en 6 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.208.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
288 m²
Perceeloppervlakte
2085 m²
Inhoud
1206 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Hertog Hendriklaan 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hertog Hendriklaan 2

Energielabel

Energieklasse
F
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hilversum

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

2 km
Gezondheid

Huisarts

1.8 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.8 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Hilversum

1340 Inwoners
580 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
586 Woningvoorraad
€1.208.000 Gem. woningwaarde Villaparken
79% Koopwoningen
1.088 Inwoners per km²

Locatie van Hertog Hendriklaan 2

Vergelijkbare woningen in Hilversum

Veelgestelde vragen over Hertog Hendriklaan 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Hertog Hendriklaan 2?

De gemiddelde woningwaarde in Villaparken is €1.208.000. Dat komt neer op circa €4.194 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hertog Hendriklaan 2 zich tot de wijk Villaparken?

Hertog Hendriklaan 2 is een woonhuis van 288 m² in de wijk Villaparken. De buurt telt 586 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.088 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hertog Hendriklaan 2?

Hertog Hendriklaan 2 is een woonhuis in Villaparken, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Hertog Hendriklaan 2 vergeleken met de buurt?

Hertog Hendriklaan 2 heeft 288 m² woonoppervlakte en 1206 m³ inhoud. Het perceel is 2085 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 48 m² per kamer. In Villaparken ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.208.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hertog Hendriklaan 2 en wat betekent dat?

Hertog Hendriklaan 2 heeft energielabel F. Geldig tot 2030-04-13. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hertog Hendriklaan 2?

Hertog Hendriklaan 2 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Villaparken?

De wijk Villaparken in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.340 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.208.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Villaparken?

Vanuit Hertog Hendriklaan 2 in Villaparken bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 2.3 km.