Streetview Mozartlaan 10 Hilversum

Mozartlaan 10, 1217 CN Hilversum

439 m² Bouwjaar 1908 Label G

Mozartlaan 10 is een woonhuis in Hilversum, gebouwd in 1908. De woning heeft een woonoppervlakte van 439 m² en een perceel van 2285 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.208.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1908
Woonoppervlakte
439 m²
Perceeloppervlakte
2285 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Mozartlaan 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Mozartlaan 10

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
278.06 kWh/m²
Primaire fossiele energie
480 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
89.94 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hilversum

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

2 km
Gezondheid

Huisarts

1.8 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.8 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Hilversum

1340 Inwoners
580 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
586 Woningvoorraad
€1.208.000 Gem. woningwaarde Villaparken
79% Koopwoningen
1.088 Inwoners per km²

Locatie van Mozartlaan 10

Vergelijkbare woningen in Hilversum

Veelgestelde vragen over Mozartlaan 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Mozartlaan 10?

De gemiddelde woningwaarde in Villaparken is €1.208.000. Dat komt neer op circa €2.752 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Mozartlaan 10 zich tot de wijk Villaparken?

Mozartlaan 10 is een woonhuis van 439 m² in de wijk Villaparken. De buurt telt 586 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.088 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Mozartlaan 10?

Mozartlaan 10 is een woonhuis in Villaparken, gebouwd in 1908 (118 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Mozartlaan 10 vergeleken met de buurt?

Mozartlaan 10 heeft 439 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2285 m². In Villaparken ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.208.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Mozartlaan 10 en wat betekent dat?

Mozartlaan 10 heeft energielabel G. Geldig tot 2035-11-11. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 89.94 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Villaparken?

De wijk Villaparken in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.340 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.208.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Villaparken?

Vanuit Mozartlaan 10 in Villaparken bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 2.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Villaparken?