Streetview Mozartlaan 33 A Hilversum

Mozartlaan 33 A, 1217 CM Hilversum

182 m² Bouwjaar 2000 Label B

Mozartlaan 33 A is een woonhuis in Hilversum, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 182 m² en een perceel van 1050 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.208.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2000
Woonoppervlakte
182 m²
Perceeloppervlakte
1050 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Mozartlaan 33 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Mozartlaan 33 A

Energielabel

Energieklasse
B

Bereikbaarheid in Hilversum

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

2 km
Gezondheid

Huisarts

1.8 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.8 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Hilversum

1340 Inwoners
580 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
586 Woningvoorraad
€1.208.000 Gem. woningwaarde Villaparken
79% Koopwoningen
1.088 Inwoners per km²

Locatie van Mozartlaan 33 A

Vergelijkbare woningen in Hilversum

Veelgestelde vragen over Mozartlaan 33 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Mozartlaan 33 A?

De gemiddelde woningwaarde in Villaparken is €1.208.000. Dat komt neer op circa €6.637 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Mozartlaan 33 A zich tot de wijk Villaparken?

Mozartlaan 33 A is een woonhuis van 182 m² in de wijk Villaparken. De buurt telt 586 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.088 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Mozartlaan 33 A?

Mozartlaan 33 A is een woonhuis in Villaparken, gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Mozartlaan 33 A vergeleken met de buurt?

Mozartlaan 33 A heeft 182 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1050 m². In Villaparken ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.208.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Mozartlaan 33 A en wat betekent dat?

Mozartlaan 33 A heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de woningmarkt in Villaparken?

De wijk Villaparken in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.340 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.208.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Villaparken?

Vanuit Mozartlaan 33 A in Villaparken bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 2.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Villaparken?

Zorg en onderwijs in de buurt van Mozartlaan 33 A: ziekenhuis op 4.8 km, apotheek op 1.8 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 1 km.