Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1982
- Woonoppervlakte
- 310 m²
- Perceeloppervlakte
- 1160 m²
- Inhoud
- 1497 m³
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 4
Sweelincklaan 19 is een woonhuis in Hilversum, gebouwd in 1982. De woning heeft een woonoppervlakte van 310 m², een perceel van 1160 m² en 7 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.208.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Sweelincklaan 19
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
2 kmHuisarts
1.8 kmTreinstation
2.7 kmSnelweg oprit
2.3 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
1.8 kmZiekenhuis
4.8 kmRestaurant
0.8 kmCafé
1.7 kmBibliotheek
1.8 kmBioscoop
2.5 kmDe prijsindicatie voor Sweelincklaan 19 ligt rond €975.000 tot €1.225.000. De gemiddelde woningwaarde in Villaparken is €1.208.000. Dat komt neer op circa €3.897 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenSweelincklaan 19 is een woonhuis van 310 m² in de wijk Villaparken. De buurt telt 586 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.088 inwoners per km².
Sweelincklaan 19 is een woonhuis in Villaparken, gebouwd in 1982 (44 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Sweelincklaan 19 heeft 310 m² woonoppervlakte en 1497 m³ inhoud. Het perceel is 1160 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 44 m² per kamer. In Villaparken ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.208.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Sweelincklaan 19 heeft energielabel B. Geldig tot 2028-09-06. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Sweelincklaan 19 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Villaparken in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.340 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.208.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Sweelincklaan 19 in Villaparken bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 2.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Sweelincklaan 19: ziekenhuis op 4.8 km, apotheek op 1.8 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 1 km.