Streetview Palestrinalaan 12 A Hilversum

Palestrinalaan 12 A, 1217 CE Hilversum

102 m² Bouwjaar 1970 4 kamers 2 slaapkamers Label E

Palestrinalaan 12 A is een appartement in Hilversum, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 102 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €1.208.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1970
Woonoppervlakte
102 m²
Inhoud
320 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Palestrinalaan 12 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Palestrinalaan 12 A

Energielabel

Energieklasse
E

Bereikbaarheid in Hilversum

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

2 km
Gezondheid

Huisarts

1.8 km
Vervoer

Treinstation

2.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.8 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Hilversum

1340 Inwoners
580 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
586 Woningvoorraad
€1.208.000 Gem. woningwaarde Villaparken
79% Koopwoningen
1.088 Inwoners per km²

Locatie van Palestrinalaan 12 A

Vergelijkbare woningen in Hilversum

Veelgestelde vragen over Palestrinalaan 12 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Palestrinalaan 12 A?

De gemiddelde woningwaarde in Villaparken is €1.208.000. Dat komt neer op circa €11.843 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Palestrinalaan 12 A zich tot de wijk Villaparken?

Palestrinalaan 12 A is een appartement van 102 m² in de wijk Villaparken. De buurt telt 586 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.088 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Palestrinalaan 12 A?

Palestrinalaan 12 A is een appartement in Villaparken, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Palestrinalaan 12 A vergeleken met de buurt?

Palestrinalaan 12 A heeft 102 m² woonoppervlakte en 320 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Villaparken ligt de gemiddelde woningwaarde op €1.208.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Palestrinalaan 12 A en wat betekent dat?

Palestrinalaan 12 A heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.

Hoe is de indeling van Palestrinalaan 12 A?

Palestrinalaan 12 A heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Villaparken?

De wijk Villaparken in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.340 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €1.208.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Villaparken?

Vanuit Palestrinalaan 12 A in Villaparken bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.8 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 2.3 km.