Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1900
- Woonoppervlakte
- 369 m²
- Perceeloppervlakte
- 1352 m²
Tromplaan 9 is een woonhuis in Hilversum, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 369 m² en een perceel van 1352 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €598.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Tromplaan 9
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
1.8 kmSnelweg oprit
2.3 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
3.7 kmRestaurant
0.6 kmCafé
1.1 kmBibliotheek
0.7 kmBioscoop
1.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Trompenberg-Zuid is €598.000. Dat komt neer op circa €1.621 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenTromplaan 9 is een woonhuis van 369 m² in de wijk Trompenberg-Zuid. De buurt telt 485 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.219 inwoners per km².
Tromplaan 9 is een woonhuis in Trompenberg-Zuid, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Tromplaan 9 heeft 369 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1352 m². In Trompenberg-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €598.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Tromplaan 9 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.
De wijk Trompenberg-Zuid in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.245 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €598.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.
Vanuit Tromplaan 9 in Trompenberg-Zuid bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 2.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Tromplaan 9: ziekenhuis op 3.7 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.9 km.
Recreatie nabij Trompenberg-Zuid: restaurant (0.6 km), cafe (1.1 km).