Villa, hoekwoning Trompenbergerweg 30 Hilversum

Trompenbergerweg 30, 1217 BG Hilversum

201 m² Bouwjaar 1999 7 kamers 5 slaapkamers Label A+

Trompenbergerweg 30 is een villa, hoekwoning in Hilversum, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 201 m², een perceel van 310 m² en 7 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €962.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1999
Woonoppervlakte
201 m²
Perceeloppervlakte
310 m²
Inhoud
750 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€1.245.000 tot €1.495.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Lessenaardak bedekt met overig
Ligging
Aan rustige weg en in bosrijke omgeving

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Trompenbergerweg 30

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Trompenbergerweg 30

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
112.76 kWh/m²
Primaire fossiele energie
87.29 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
46.6%
CO₂-emissie
15.76 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, gedeeltelijke vloerverwarming en warmtepomp

Tuin
Ja (126.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Hilversum

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.6 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Hilversum

680 Inwoners
250 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
287 Woningvoorraad
€962.000 Gem. woningwaarde Trompenberg-Noord
84% Koopwoningen
1.818 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Trompenbergerweg 30

Vergelijkbare woningen in Hilversum

Veelgestelde vragen over Trompenbergerweg 30

Wat is de geschatte woningwaarde van Trompenbergerweg 30?

De prijsindicatie voor Trompenbergerweg 30 ligt rond €1.245.000 tot €1.495.000. De gemiddelde woningwaarde in Trompenberg-Noord is €962.000. Dat komt neer op circa €4.786 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Trompenbergerweg 30 zich tot de wijk Trompenberg-Noord?

Trompenbergerweg 30 is een villa, hoekwoning van 201 m² in de wijk Trompenberg-Noord. De buurt telt 287 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.818 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Trompenbergerweg 30?

Trompenbergerweg 30 is een villa, hoekwoning in Trompenberg-Noord, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Trompenbergerweg 30 vergeleken met de buurt?

Trompenbergerweg 30 heeft 201 m² woonoppervlakte en 750 m³ inhoud. Het perceel is 310 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Trompenberg-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €962.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Trompenbergerweg 30 en wat betekent dat?

Trompenbergerweg 30 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-03-17. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 15.76 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Trompenbergerweg 30?

Trompenbergerweg 30 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 126 m².

Hoe is de woningmarkt in Trompenberg-Noord?

De wijk Trompenberg-Noord in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 680 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €962.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Trompenberg-Noord?