Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1951
- Woonoppervlakte
- 141 m²
- Perceeloppervlakte
- 611 m²
- Inhoud
- 552 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 4
Trompenbergerweg 59 is een woonhuis in Hilversum, gebouwd in 1951. De woning heeft een woonoppervlakte van 141 m², een perceel van 611 m² en 6 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €962.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Trompenbergerweg 59
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
1.6 kmHuisarts
1.4 kmTreinstation
2 kmSnelweg oprit
1.4 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
1.6 kmApotheek
1.4 kmZiekenhuis
4.6 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.9 kmBibliotheek
1.4 kmBioscoop
2 kmDe prijsindicatie voor Trompenbergerweg 59 ligt rond €940.000 tot €1.190.000. De gemiddelde woningwaarde in Trompenberg-Noord is €962.000. Dat komt neer op circa €6.823 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenTrompenbergerweg 59 is een woonhuis van 141 m² in de wijk Trompenberg-Noord. De buurt telt 287 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.818 inwoners per km².
Trompenbergerweg 59 is een woonhuis in Trompenberg-Noord, gebouwd in 1951 (75 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Trompenbergerweg 59 heeft 141 m² woonoppervlakte en 552 m³ inhoud. Het perceel is 611 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Trompenberg-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €962.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Trompenbergerweg 59 heeft energielabel F. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen.
Trompenbergerweg 59 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Trompenberg-Noord in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 680 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €962.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Trompenbergerweg 59 in Trompenberg-Noord bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 1.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Trompenbergerweg 59: ziekenhuis op 4.6 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.6 km.