Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1974
- Woonoppervlakte
- 189 m²
- Perceeloppervlakte
- 955 m²
Trompenbergerweg 57 is een woonhuis in Hilversum, gebouwd in 1974. De woning heeft een woonoppervlakte van 189 m² en een perceel van 955 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €962.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Trompenbergerweg 57
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
1.6 kmHuisarts
1.4 kmTreinstation
2 kmSnelweg oprit
1.4 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
1.6 kmApotheek
1.4 kmZiekenhuis
4.6 kmRestaurant
0.5 kmCafé
0.9 kmBibliotheek
1.4 kmBioscoop
2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Trompenberg-Noord is €962.000. Dat komt neer op circa €5.090 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenTrompenbergerweg 57 is een woonhuis van 189 m² in de wijk Trompenberg-Noord. De buurt telt 287 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.818 inwoners per km².
Trompenbergerweg 57 is een woonhuis in Trompenberg-Noord, gebouwd in 1974 (52 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Trompenbergerweg 57 heeft 189 m² woonoppervlakte. Het perceel is 955 m². In Trompenberg-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €962.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Trompenbergerweg 57 heeft energielabel D. Geldig tot 2035-05-27. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 48.34 kg/jaar.
De wijk Trompenberg-Noord in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 680 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €962.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.
Vanuit Trompenbergerweg 57 in Trompenberg-Noord bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 1.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Trompenbergerweg 57: ziekenhuis op 4.6 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.6 km.