Streetview Kroonlaan 6 Hilversum

Kroonlaan 6, 1217 AW Hilversum

154 m² Bouwjaar 1952 5 kamers 4 slaapkamers Label G

Kroonlaan 6 is een woonhuis in Hilversum, gebouwd in 1952. De woning heeft een woonoppervlakte van 154 m², een perceel van 1040 m² en 5 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €962.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1952
Woonoppervlakte
154 m²
Perceeloppervlakte
1040 m²
Inhoud
733 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Kroonlaan 6

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kroonlaan 6

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
269.26 kWh/m²
Primaire fossiele energie
386.77 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
71.18 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hilversum

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.6 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Hilversum

680 Inwoners
250 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
287 Woningvoorraad
€962.000 Gem. woningwaarde Trompenberg-Noord
84% Koopwoningen
1.818 Inwoners per km²

Locatie van Kroonlaan 6

Vergelijkbare woningen in Hilversum

Veelgestelde vragen over Kroonlaan 6

Wat is de geschatte woningwaarde van Kroonlaan 6?

De gemiddelde woningwaarde in Trompenberg-Noord is €962.000. Dat komt neer op circa €6.247 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kroonlaan 6 zich tot de wijk Trompenberg-Noord?

Kroonlaan 6 is een woonhuis van 154 m² in de wijk Trompenberg-Noord. De buurt telt 287 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.818 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kroonlaan 6?

Kroonlaan 6 is een woonhuis in Trompenberg-Noord, gebouwd in 1952 (74 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Kroonlaan 6 vergeleken met de buurt?

Kroonlaan 6 heeft 154 m² woonoppervlakte en 733 m³ inhoud. Het perceel is 1040 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Trompenberg-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €962.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kroonlaan 6 en wat betekent dat?

Kroonlaan 6 heeft energielabel G. Geldig tot 2034-02-09. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 71.18 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kroonlaan 6?

Kroonlaan 6 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Trompenberg-Noord?

De wijk Trompenberg-Noord in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 680 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €962.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Trompenberg-Noord?

Vanuit Kroonlaan 6 in Trompenberg-Noord bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 1.4 km.