2-onder-1-kapwoning Van Hengellaan 3 A Hilversum

Van Hengellaan 3 A, 1217 AR Hilversum

173 m² Bouwjaar 1999 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Van Hengellaan 3 A is een 2-onder-1-kapwoning in Hilversum, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 173 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €962.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1999
Woonoppervlakte
173 m²
Inhoud
173 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€1.120.000 tot €1.370.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, in_green_area

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Van Hengellaan 3 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Hengellaan 3 A

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Hilversum

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.6 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Hilversum

680 Inwoners
250 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
287 Woningvoorraad
€962.000 Gem. woningwaarde Trompenberg-Noord
84% Koopwoningen
1.818 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Van Hengellaan 3 A

Vergelijkbare woningen in Hilversum

Veelgestelde vragen over Van Hengellaan 3 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Hengellaan 3 A?

De prijsindicatie voor Van Hengellaan 3 A ligt rond €1.120.000 tot €1.370.000. De gemiddelde woningwaarde in Trompenberg-Noord is €962.000. Dat komt neer op circa €5.561 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Hengellaan 3 A zich tot de wijk Trompenberg-Noord?

Van Hengellaan 3 A is een 2-onder-1-kapwoning van 173 m² in de wijk Trompenberg-Noord. De buurt telt 287 woningen. Daarvan is 84% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.818 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Hengellaan 3 A?

Van Hengellaan 3 A is een 2-onder-1-kapwoning in Trompenberg-Noord, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Van Hengellaan 3 A vergeleken met de buurt?

Van Hengellaan 3 A heeft 173 m² woonoppervlakte en 173 m³ inhoud. Met 6 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Trompenberg-Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €962.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Hengellaan 3 A en wat betekent dat?

Van Hengellaan 3 A heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Van Hengellaan 3 A?

Van Hengellaan 3 A heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Trompenberg-Noord?

De wijk Trompenberg-Noord in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 680 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €962.000, 84% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Trompenberg-Noord?

Vanuit Van Hengellaan 3 A in Trompenberg-Noord bereik je: supermarkt op 1.6 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 1.4 km.