Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1954
- Woonoppervlakte
- 229 m²
- Perceeloppervlakte
- 658 m²
Hoge Naarderweg 9 is een woonhuis in Hilversum, gebouwd in 1954. De woning heeft een woonoppervlakte van 229 m² en een perceel van 658 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €598.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Hoge Naarderweg 9
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
1.8 kmSnelweg oprit
2.3 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
3.7 kmRestaurant
0.6 kmCafé
1.1 kmBibliotheek
0.7 kmBioscoop
1.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Trompenberg-Zuid is €598.000. Dat komt neer op circa €2.611 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHoge Naarderweg 9 is een woonhuis van 229 m² in de wijk Trompenberg-Zuid. De buurt telt 485 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.219 inwoners per km².
Hoge Naarderweg 9 is een woonhuis in Trompenberg-Zuid, gebouwd in 1954 (72 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Hoge Naarderweg 9 heeft 229 m² woonoppervlakte. Het perceel is 658 m². In Trompenberg-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €598.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Trompenberg-Zuid in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.245 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €598.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.5 personen.
Vanuit Hoge Naarderweg 9 in Trompenberg-Zuid bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 2.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Hoge Naarderweg 9: ziekenhuis op 3.7 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.9 km.
Recreatie nabij Trompenberg-Zuid: restaurant (0.6 km), cafe (1.1 km).
Een woningrapport voor Hoge Naarderweg 9 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Trompenberg-Zuid. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1954, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.