Eengezinswoning, tussenwoning (drive-in woning) Kloosterlaan 96 Hilversum

Kloosterlaan 96, 1216 NS Hilversum

123 m² Bouwjaar 1971 7 kamers 3 slaapkamers Label C

Kloosterlaan 96 is een eengezinswoning, tussenwoning (drive-in woning) in Hilversum, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 123 m², een perceel van 140 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €347.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, tussenwoning (drive-in woning)
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1971
Woonoppervlakte
123 m²
Perceeloppervlakte
140 m²
Inhoud
462 m³
Kamers
7
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€445.000 tot €495.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan bosrand, aan rustige weg, beschutte ligging, in bosrijke omgeving en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Kloosterlaan 96

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kloosterlaan 96

Tuin
Ja (65.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Hilversum

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

4.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.2 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

2.9 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

3.9 km

Buurtinformatie in Hilversum

6010 Inwoners
2875 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
3045 Woningvoorraad
€347.000 Gem. woningwaarde Kerkelanden
37% Koopwoningen
4.289 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Kloosterlaan 96

Vergelijkbare woningen in Hilversum

Veelgestelde vragen over Kloosterlaan 96

Wat is de geschatte woningwaarde van Kloosterlaan 96?

De prijsindicatie voor Kloosterlaan 96 ligt rond €445.000 tot €495.000. De gemiddelde woningwaarde in Kerkelanden is €347.000. Dat komt neer op circa €2.821 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kloosterlaan 96 zich tot de wijk Kerkelanden?

Kloosterlaan 96 is een eengezinswoning, tussenwoning (drive-in woning) van 123 m² in de wijk Kerkelanden. De buurt telt 3.045 woningen. Daarvan is 37% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.289 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kloosterlaan 96?

Kloosterlaan 96 is een eengezinswoning, tussenwoning (drive-in woning) in Kerkelanden, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Kloosterlaan 96 vergeleken met de buurt?

Kloosterlaan 96 heeft 123 m² woonoppervlakte en 462 m³ inhoud. Het perceel is 140 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Kerkelanden ligt de gemiddelde woningwaarde op €347.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kloosterlaan 96 en wat betekent dat?

Kloosterlaan 96 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Kloosterlaan 96?

Kloosterlaan 96 heeft 7 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 65 m².

Hoe is de woningmarkt in Kerkelanden?

De wijk Kerkelanden in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 6.010 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €347.000, 37% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kerkelanden?

Vanuit Kloosterlaan 96 in Kerkelanden bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1 km, treinstation op 4.3 km, snelwegoprit op 1.7 km.