Eengezinswoning, hoekwoning Gomarushof 5 Hilversum

Gomarushof 5, 1216 HK Hilversum

140 m² Bouwjaar 1967 5 kamers 4 slaapkamers Label A+

Gomarushof 5 is een eengezinswoning, hoekwoning in Hilversum, gebouwd in 1967. De woning heeft een woonoppervlakte van 140 m², een perceel van 263 m² en 5 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €347.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1967
Woonoppervlakte
140 m²
Perceeloppervlakte
263 m²
Inhoud
468 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€535.000 tot €635.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Gomarushof 5

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gomarushof 5

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
148.3 kWh/m²
Primaire fossiele energie
100.25 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
58.4%
CO₂-emissie
21.65 kg/m²

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Hilversum

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

4.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.2 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

2.9 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

3.9 km

Buurtinformatie in Hilversum

6010 Inwoners
2875 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
3045 Woningvoorraad
€347.000 Gem. woningwaarde Kerkelanden
37% Koopwoningen
4.289 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Gomarushof 5

Vergelijkbare woningen in Hilversum

Veelgestelde vragen over Gomarushof 5

Wat is de geschatte woningwaarde van Gomarushof 5?

De prijsindicatie voor Gomarushof 5 ligt rond €535.000 tot €635.000. De gemiddelde woningwaarde in Kerkelanden is €347.000. Dat komt neer op circa €2.479 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gomarushof 5 zich tot de wijk Kerkelanden?

Gomarushof 5 is een eengezinswoning, hoekwoning van 140 m² in de wijk Kerkelanden. De buurt telt 3.045 woningen. Daarvan is 37% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.289 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gomarushof 5?

Gomarushof 5 is een eengezinswoning, hoekwoning in Kerkelanden, gebouwd in 1967 (59 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Gomarushof 5 vergeleken met de buurt?

Gomarushof 5 heeft 140 m² woonoppervlakte en 468 m³ inhoud. Het perceel is 263 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Kerkelanden ligt de gemiddelde woningwaarde op €347.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gomarushof 5 en wat betekent dat?

Gomarushof 5 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-01-22. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 21.65 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Gomarushof 5?

Gomarushof 5 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Kerkelanden?

De wijk Kerkelanden in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 6.010 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €347.000, 37% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kerkelanden?

Vanuit Gomarushof 5 in Kerkelanden bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1 km, treinstation op 4.3 km, snelwegoprit op 1.7 km.