Eengezinswoning, tussenwoning Comeniushof 51 Hilversum

Comeniushof 51, 1216 HD Hilversum

121 m² Bouwjaar 1967 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Comeniushof 51 is een eengezinswoning, tussenwoning in Hilversum, gebouwd in 1967. De woning heeft een woonoppervlakte van 121 m², een perceel van 150 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €347.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1967
Woonoppervlakte
121 m²
Perceeloppervlakte
150 m²
Inhoud
425 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€420.000 tot €470.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Comeniushof 51

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Comeniushof 51

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
161.25 kWh/m²
Primaire fossiele energie
221.6 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
40.58 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hilversum

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

4.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.2 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

2.9 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

3.9 km

Buurtinformatie in Hilversum

6010 Inwoners
2875 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
3045 Woningvoorraad
€347.000 Gem. woningwaarde Kerkelanden
37% Koopwoningen
4.289 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Comeniushof 51

Vergelijkbare woningen in Hilversum

Veelgestelde vragen over Comeniushof 51

Wat is de geschatte woningwaarde van Comeniushof 51?

De prijsindicatie voor Comeniushof 51 ligt rond €420.000 tot €470.000. De gemiddelde woningwaarde in Kerkelanden is €347.000. Dat komt neer op circa €2.868 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Comeniushof 51 zich tot de wijk Kerkelanden?

Comeniushof 51 is een eengezinswoning, tussenwoning van 121 m² in de wijk Kerkelanden. De buurt telt 3.045 woningen. Daarvan is 37% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.289 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Comeniushof 51?

Comeniushof 51 is een eengezinswoning, tussenwoning in Kerkelanden, gebouwd in 1967 (59 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Comeniushof 51 vergeleken met de buurt?

Comeniushof 51 heeft 121 m² woonoppervlakte en 425 m³ inhoud. Het perceel is 150 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Kerkelanden ligt de gemiddelde woningwaarde op €347.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Comeniushof 51 en wat betekent dat?

Comeniushof 51 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-08-28. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 40.58 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Comeniushof 51?

Comeniushof 51 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Kerkelanden?

De wijk Kerkelanden in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 6.010 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €347.000, 37% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kerkelanden?

Vanuit Comeniushof 51 in Kerkelanden bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1 km, treinstation op 4.3 km, snelwegoprit op 1.7 km.