Streetview Beverlaan 34 Hilversum

Beverlaan 34, 1216 GC Hilversum

66 m² Bouwjaar 1960 4 kamers Label C

Beverlaan 34 is een appartement in Hilversum, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 66 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €410.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
66 m²
Inhoud
156 m³
Kamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Beverlaan 34

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Beverlaan 34

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
113.01 kWh/m²
Primaire fossiele energie
236.17 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
43.5 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hilversum

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.2 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Hilversum

1650 Inwoners
830 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
846 Woningvoorraad
€410.000 Gem. woningwaarde Zeverijn
59% Koopwoningen
6.570 Inwoners per km²

Locatie van Beverlaan 34

Vergelijkbare woningen in Hilversum

Veelgestelde vragen over Beverlaan 34

Wat is de geschatte woningwaarde van Beverlaan 34?

De prijsindicatie voor Beverlaan 34 ligt rond €115.000 tot €140.000. De gemiddelde woningwaarde in Zeverijn is €410.000. Dat komt neer op circa €6.212 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Beverlaan 34 zich tot de wijk Zeverijn?

Beverlaan 34 is een appartement van 66 m² in de wijk Zeverijn. De buurt telt 846 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.570 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Beverlaan 34?

Beverlaan 34 is een appartement in Zeverijn, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Beverlaan 34 vergeleken met de buurt?

Beverlaan 34 heeft 66 m² woonoppervlakte en 156 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. In Zeverijn ligt de gemiddelde woningwaarde op €410.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Beverlaan 34 en wat betekent dat?

Beverlaan 34 heeft energielabel C. Geldig tot 2031-06-10. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 43.5 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Beverlaan 34?

Beverlaan 34 heeft 4 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Zeverijn?

De wijk Zeverijn in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.650 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €410.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zeverijn?

Vanuit Beverlaan 34 in Zeverijn bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Zeverijn?