Streetview Marterlaan 20 Hilversum

Marterlaan 20, 1216 EX Hilversum

194 m² Bouwjaar 1965 8 kamers 5 slaapkamers Label C

Marterlaan 20 is een woonhuis in Hilversum, gebouwd in 1965. De woning heeft een woonoppervlakte van 194 m², een perceel van 193 m² en 8 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €410.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1965
Woonoppervlakte
194 m²
Perceeloppervlakte
193 m²
Inhoud
617 m³
Kamers
8
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Marterlaan 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Marterlaan 20

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hilversum

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.2 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Hilversum

1650 Inwoners
830 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
846 Woningvoorraad
€410.000 Gem. woningwaarde Zeverijn
59% Koopwoningen
6.570 Inwoners per km²

Locatie van Marterlaan 20

Vergelijkbare woningen in Hilversum

Veelgestelde vragen over Marterlaan 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Marterlaan 20?

De prijsindicatie voor Marterlaan 20 ligt rond €265.000 tot €315.000. De gemiddelde woningwaarde in Zeverijn is €410.000. Dat komt neer op circa €2.113 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Marterlaan 20 zich tot de wijk Zeverijn?

Marterlaan 20 is een woonhuis van 194 m² in de wijk Zeverijn. De buurt telt 846 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.570 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Marterlaan 20?

Marterlaan 20 is een woonhuis in Zeverijn, gebouwd in 1965 (61 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Marterlaan 20 vergeleken met de buurt?

Marterlaan 20 heeft 194 m² woonoppervlakte en 617 m³ inhoud. Het perceel is 193 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Zeverijn ligt de gemiddelde woningwaarde op €410.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Marterlaan 20 en wat betekent dat?

Marterlaan 20 heeft energielabel C. Geldig tot 2026-11-08. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Marterlaan 20?

Marterlaan 20 heeft 8 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Zeverijn?

De wijk Zeverijn in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.650 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €410.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zeverijn?

Vanuit Marterlaan 20 in Zeverijn bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 1 km.