Streetview Hermelijnlaan 20 Hilversum

Hermelijnlaan 20, 1216 ED Hilversum

151 m² Bouwjaar 1931 7 kamers 5 slaapkamers Label D

Hermelijnlaan 20 is een woonhuis in Hilversum, gebouwd in 1931. De woning heeft een woonoppervlakte van 151 m², een perceel van 352 m² en 7 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €410.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1931
Woonoppervlakte
151 m²
Perceeloppervlakte
352 m²
Inhoud
475 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Hermelijnlaan 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hermelijnlaan 20

Energielabel

Energieklasse
D

Bereikbaarheid in Hilversum

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.2 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Hilversum

1650 Inwoners
830 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
846 Woningvoorraad
€410.000 Gem. woningwaarde Zeverijn
59% Koopwoningen
6.570 Inwoners per km²

Locatie van Hermelijnlaan 20

Vergelijkbare woningen in Hilversum

Veelgestelde vragen over Hermelijnlaan 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Hermelijnlaan 20?

De prijsindicatie voor Hermelijnlaan 20 ligt rond €400.000 tot €450.000. De gemiddelde woningwaarde in Zeverijn is €410.000. Dat komt neer op circa €2.715 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hermelijnlaan 20 zich tot de wijk Zeverijn?

Hermelijnlaan 20 is een woonhuis van 151 m² in de wijk Zeverijn. De buurt telt 846 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.570 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hermelijnlaan 20?

Hermelijnlaan 20 is een woonhuis in Zeverijn, gebouwd in 1931 (95 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Hermelijnlaan 20 vergeleken met de buurt?

Hermelijnlaan 20 heeft 151 m² woonoppervlakte en 475 m³ inhoud. Het perceel is 352 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Zeverijn ligt de gemiddelde woningwaarde op €410.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hermelijnlaan 20 en wat betekent dat?

Hermelijnlaan 20 heeft energielabel D. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing.

Hoe is de indeling van Hermelijnlaan 20?

Hermelijnlaan 20 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Zeverijn?

De wijk Zeverijn in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.650 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €410.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zeverijn?

Vanuit Hermelijnlaan 20 in Zeverijn bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 1 km.