Maisonnette Heidestraat 13 6 Hilversum

Heidestraat 13 6, 1216 CK Hilversum

88 m² Bouwjaar 1979 3 kamers 2 slaapkamers Label E

Heidestraat 13 6 is een maisonnette in Hilversum, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 88 m² en 3 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €471.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1979
Woonoppervlakte
88 m²
Inhoud
293 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€305.000 tot €355.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Heidestraat 13 6

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Heidestraat 13 6

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
125.31 kWh/m²
Primaire fossiele energie
318.88 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
59.93 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hilversum

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Hilversum

1510 Inwoners
620 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
616 Woningvoorraad
€471.000 Gem. woningwaarde Het Rode Dorp
79% Koopwoningen
11.923 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Heidestraat 13 6

Vergelijkbare woningen in Hilversum

Veelgestelde vragen over Heidestraat 13 6

Wat is de geschatte woningwaarde van Heidestraat 13 6?

De prijsindicatie voor Heidestraat 13 6 ligt rond €305.000 tot €355.000. De gemiddelde woningwaarde in Het Rode Dorp is €471.000. Dat komt neer op circa €5.352 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Heidestraat 13 6 zich tot de wijk Het Rode Dorp?

Heidestraat 13 6 is een maisonnette van 88 m² in de wijk Het Rode Dorp. De buurt telt 616 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.923 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Heidestraat 13 6?

Heidestraat 13 6 is een maisonnette in Het Rode Dorp, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Heidestraat 13 6 vergeleken met de buurt?

Heidestraat 13 6 heeft 88 m² woonoppervlakte en 293 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Het Rode Dorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €471.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Heidestraat 13 6 en wat betekent dat?

Heidestraat 13 6 heeft energielabel E. Geldig tot 2033-11-21. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 59.93 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Heidestraat 13 6?

Heidestraat 13 6 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Het Rode Dorp?

De wijk Het Rode Dorp in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.510 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €471.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Het Rode Dorp?

Vanuit Heidestraat 13 6 in Het Rode Dorp bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 1.3 km.