Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1939
- Woonoppervlakte
- 116 m²
- Perceeloppervlakte
- 182 m²
- Inhoud
- 412 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 4
Eekhoornstraat 58 is een woonhuis in Hilversum, gebouwd in 1939. De woning heeft een woonoppervlakte van 116 m², een perceel van 182 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €471.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Eekhoornstraat 58
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
2.6 kmSnelweg oprit
1.3 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
3.9 kmRestaurant
0.5 kmCafé
1.3 kmBibliotheek
2 kmBioscoop
2.3 kmDe prijsindicatie voor Eekhoornstraat 58 ligt rond €470.000 tot €520.000. De gemiddelde woningwaarde in Het Rode Dorp is €471.000. Dat komt neer op circa €4.060 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenEekhoornstraat 58 is een woonhuis van 116 m² in de wijk Het Rode Dorp. De buurt telt 616 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.923 inwoners per km².
Eekhoornstraat 58 is een woonhuis in Het Rode Dorp, gebouwd in 1939 (87 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Eekhoornstraat 58 heeft 116 m² woonoppervlakte en 412 m³ inhoud. Het perceel is 182 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Het Rode Dorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €471.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Eekhoornstraat 58 heeft energielabel C. Geldig tot 2028-10-25. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Eekhoornstraat 58 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Het Rode Dorp in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.510 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €471.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Eekhoornstraat 58 in Het Rode Dorp bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 1.3 km.