Eengezinswoning, tussenwoning Van Ghentlaan 5 Hilversum

Van Ghentlaan 5, 1215 PN Hilversum

127 m² Bouwjaar 1961 6 kamers 5 slaapkamers Label C

Van Ghentlaan 5 is een eengezinswoning, tussenwoning in Hilversum, gebouwd in 1961. De woning heeft een woonoppervlakte van 127 m², een perceel van 140 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €348.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1961
Woonoppervlakte
127 m²
Perceeloppervlakte
140 m²
Inhoud
476 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€440.000 tot €540.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Lessenaardak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, in bosrijke omgeving en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Van Ghentlaan 5

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Ghentlaan 5

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
147.08 kWh/m²
Primaire fossiele energie
209.18 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
38.51 kg/m²

Tuin
Ja (62.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Hilversum

4210 Inwoners
2120 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
2270 Woningvoorraad
€348.000 Gem. woningwaarde Zeeheldenkwartier
55% Koopwoningen
7.688 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Van Ghentlaan 5

Vergelijkbare woningen in Hilversum

Veelgestelde vragen over Van Ghentlaan 5

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Ghentlaan 5?

De prijsindicatie voor Van Ghentlaan 5 ligt rond €440.000 tot €540.000. De gemiddelde woningwaarde in Zeeheldenkwartier is €348.000. Dat komt neer op circa €2.740 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Ghentlaan 5 zich tot de wijk Zeeheldenkwartier?

Van Ghentlaan 5 is een eengezinswoning, tussenwoning van 127 m² in de wijk Zeeheldenkwartier. De buurt telt 2.270 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.688 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Ghentlaan 5?

Van Ghentlaan 5 is een eengezinswoning, tussenwoning in Zeeheldenkwartier, gebouwd in 1961 (65 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Van Ghentlaan 5 vergeleken met de buurt?

Van Ghentlaan 5 heeft 127 m² woonoppervlakte en 476 m³ inhoud. Het perceel is 140 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Zeeheldenkwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €348.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Ghentlaan 5 en wat betekent dat?

Van Ghentlaan 5 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-09-05. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.51 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Van Ghentlaan 5?

Van Ghentlaan 5 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 62 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Zeeheldenkwartier?

De wijk Zeeheldenkwartier in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.210 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €348.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zeeheldenkwartier?

Vanuit Van Ghentlaan 5 in Zeeheldenkwartier bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 1.8 km.