Portiekflat Van Brakellaan 21 Hilversum

Van Brakellaan 21, 1215 PE Hilversum

75 m² Bouwjaar 1958 4 kamers 2 slaapkamers Label C

Van Brakellaan 21 is een portiekflat in Hilversum, gebouwd in 1958. De woning heeft een woonoppervlakte van 75 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €348.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1958
Woonoppervlakte
75 m²
Inhoud
239 m³
Kamers
4
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€260.000 tot €310.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Van Brakellaan 21

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Brakellaan 21

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
104.87 kWh/m²
Primaire fossiele energie
232.75 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
42.59 kg/m²

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Hilversum

4210 Inwoners
2120 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
2270 Woningvoorraad
€348.000 Gem. woningwaarde Zeeheldenkwartier
55% Koopwoningen
7.688 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Van Brakellaan 21

Vergelijkbare woningen in Hilversum

Veelgestelde vragen over Van Brakellaan 21

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Brakellaan 21?

De prijsindicatie voor Van Brakellaan 21 ligt rond €260.000 tot €310.000. De gemiddelde woningwaarde in Zeeheldenkwartier is €348.000. Dat komt neer op circa €4.640 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Brakellaan 21 zich tot de wijk Zeeheldenkwartier?

Van Brakellaan 21 is een portiekflat van 75 m² in de wijk Zeeheldenkwartier. De buurt telt 2.270 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.688 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Brakellaan 21?

Van Brakellaan 21 is een portiekflat in Zeeheldenkwartier, gebouwd in 1958 (68 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Van Brakellaan 21 vergeleken met de buurt?

Van Brakellaan 21 heeft 75 m² woonoppervlakte en 239 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Zeeheldenkwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €348.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Brakellaan 21 en wat betekent dat?

Van Brakellaan 21 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-09-18. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 42.59 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Van Brakellaan 21?

Van Brakellaan 21 heeft 4 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Zeeheldenkwartier?

De wijk Zeeheldenkwartier in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.210 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €348.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zeeheldenkwartier?

Vanuit Van Brakellaan 21 in Zeeheldenkwartier bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 1.8 km.