Streetview Diependaalselaan 329 A Hilversum

Diependaalselaan 329 A, 1215 KG Hilversum

227 m² Bouwjaar 1957 11 kamers 5 slaapkamers Label F

Diependaalselaan 329 A is een woonhuis in Hilversum, gebouwd in 1957. De woning heeft een woonoppervlakte van 227 m², een perceel van 439 m² en 11 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €348.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1957
Woonoppervlakte
227 m²
Perceeloppervlakte
439 m²
Inhoud
816 m³
Kamers
11
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Diependaalselaan 329 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Diependaalselaan 329 A

Energielabel

Energieklasse
F

Bereikbaarheid in Hilversum

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.1 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.9 km

Buurtinformatie in Hilversum

4210 Inwoners
2120 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
2270 Woningvoorraad
€348.000 Gem. woningwaarde Zeeheldenkwartier
55% Koopwoningen
7.688 Inwoners per km²

Locatie van Diependaalselaan 329 A

Vergelijkbare woningen in Hilversum

Veelgestelde vragen over Diependaalselaan 329 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Diependaalselaan 329 A?

De gemiddelde woningwaarde in Zeeheldenkwartier is €348.000. Dat komt neer op circa €1.533 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Diependaalselaan 329 A zich tot de wijk Zeeheldenkwartier?

Diependaalselaan 329 A is een woonhuis van 227 m² in de wijk Zeeheldenkwartier. De buurt telt 2.270 woningen. Daarvan is 55% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.688 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Diependaalselaan 329 A?

Diependaalselaan 329 A is een woonhuis in Zeeheldenkwartier, gebouwd in 1957 (69 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Diependaalselaan 329 A vergeleken met de buurt?

Diependaalselaan 329 A heeft 227 m² woonoppervlakte en 816 m³ inhoud. Het perceel is 439 m². Met 11 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Zeeheldenkwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €348.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Diependaalselaan 329 A en wat betekent dat?

Diependaalselaan 329 A heeft energielabel F. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen.

Hoe is de indeling van Diependaalselaan 329 A?

Diependaalselaan 329 A heeft 11 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Zeeheldenkwartier?

De wijk Zeeheldenkwartier in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.210 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €348.000, 55% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zeeheldenkwartier?

Vanuit Diependaalselaan 329 A in Zeeheldenkwartier bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 1.1 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 1.8 km.