Streetview Loosdrechtseweg 164 Hilversum

Loosdrechtseweg 164, 1215 KC Hilversum

230 m² Bouwjaar 1939 7 kamers 6 slaapkamers Label E

Loosdrechtseweg 164 is een woonhuis in Hilversum, gebouwd in 1939. De woning heeft een woonoppervlakte van 230 m², een perceel van 388 m² en 7 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €410.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1939
Woonoppervlakte
230 m²
Perceeloppervlakte
388 m²
Inhoud
894 m³
Kamers
7
Slaapkamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Loosdrechtseweg 164

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Loosdrechtseweg 164

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
216.59 kWh/m²
Primaire fossiele energie
292.73 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
53.87 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hilversum

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.2 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Hilversum

1650 Inwoners
830 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
846 Woningvoorraad
€410.000 Gem. woningwaarde Zeverijn
59% Koopwoningen
6.570 Inwoners per km²

Locatie van Loosdrechtseweg 164

Vergelijkbare woningen in Hilversum

Veelgestelde vragen over Loosdrechtseweg 164

Wat is de geschatte woningwaarde van Loosdrechtseweg 164?

De prijsindicatie voor Loosdrechtseweg 164 ligt rond €470.000 tot €520.000. De gemiddelde woningwaarde in Zeverijn is €410.000. Dat komt neer op circa €1.783 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Loosdrechtseweg 164 zich tot de wijk Zeverijn?

Loosdrechtseweg 164 is een woonhuis van 230 m² in de wijk Zeverijn. De buurt telt 846 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.570 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Loosdrechtseweg 164?

Loosdrechtseweg 164 is een woonhuis in Zeverijn, gebouwd in 1939 (87 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Loosdrechtseweg 164 vergeleken met de buurt?

Loosdrechtseweg 164 heeft 230 m² woonoppervlakte en 894 m³ inhoud. Het perceel is 388 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Zeverijn ligt de gemiddelde woningwaarde op €410.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Loosdrechtseweg 164 en wat betekent dat?

Loosdrechtseweg 164 heeft energielabel E. Geldig tot 2032-01-03. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 53.87 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Loosdrechtseweg 164?

Loosdrechtseweg 164 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Zeverijn?

De wijk Zeverijn in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.650 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €410.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zeverijn?

Vanuit Loosdrechtseweg 164 in Zeverijn bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 1 km.