Streetview Loosdrechtseweg 46 Hilversum

Loosdrechtseweg 46, 1215 JX Hilversum

182 m² Bouwjaar 1934 6 kamers 4 slaapkamers Label F

Loosdrechtseweg 46 is een woonhuis in Hilversum, gebouwd in 1934. De woning heeft een woonoppervlakte van 182 m², een perceel van 532 m² en 6 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €471.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1934
Woonoppervlakte
182 m²
Perceeloppervlakte
532 m²
Inhoud
729 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Loosdrechtseweg 46

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Loosdrechtseweg 46

Energielabel

Energieklasse
F
Energie-index
1.86
CO₂-emissie
8917.66 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hilversum

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.9 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Hilversum

1510 Inwoners
620 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
616 Woningvoorraad
€471.000 Gem. woningwaarde Het Rode Dorp
79% Koopwoningen
11.923 Inwoners per km²

Locatie van Loosdrechtseweg 46

Vergelijkbare woningen in Hilversum

Veelgestelde vragen over Loosdrechtseweg 46

Wat is de geschatte woningwaarde van Loosdrechtseweg 46?

De prijsindicatie voor Loosdrechtseweg 46 ligt rond €660.000 tot €760.000. De gemiddelde woningwaarde in Het Rode Dorp is €471.000. Dat komt neer op circa €2.588 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Loosdrechtseweg 46 zich tot de wijk Het Rode Dorp?

Loosdrechtseweg 46 is een woonhuis van 182 m² in de wijk Het Rode Dorp. De buurt telt 616 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.923 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Loosdrechtseweg 46?

Loosdrechtseweg 46 is een woonhuis in Het Rode Dorp, gebouwd in 1934 (92 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Loosdrechtseweg 46 vergeleken met de buurt?

Loosdrechtseweg 46 heeft 182 m² woonoppervlakte en 729 m³ inhoud. Het perceel is 532 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Het Rode Dorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €471.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Loosdrechtseweg 46 en wat betekent dat?

Loosdrechtseweg 46 heeft energielabel F. Geldig tot 2027-10-06. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 8917.66 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Loosdrechtseweg 46?

Loosdrechtseweg 46 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Het Rode Dorp?

De wijk Het Rode Dorp in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.510 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €471.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Het Rode Dorp?

Vanuit Loosdrechtseweg 46 in Het Rode Dorp bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 1.3 km.