Eengezinswoning, hoekwoning Loosdrechtseweg 97 Hilversum

Loosdrechtseweg 97, 1215 JP Hilversum

158 m² Bouwjaar 1960 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Loosdrechtseweg 97 is een eengezinswoning, hoekwoning in Hilversum, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 158 m², een perceel van 262 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €470.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
158 m²
Perceeloppervlakte
262 m²
Inhoud
520 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€760.000 tot €860.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Loosdrechtseweg 97

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Loosdrechtseweg 97

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
124.19 kWh/m²
Primaire fossiele energie
158.46 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
29.38 kg/m²

Tuin
Ja (110.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Hilversum

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Hilversum

3495 Inwoners
1510 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1623 Woningvoorraad
€470.000 Gem. woningwaarde Staatsliedenkwartier
77% Koopwoningen
8.291 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Loosdrechtseweg 97

Vergelijkbare woningen in Hilversum

Veelgestelde vragen over Loosdrechtseweg 97

Wat is de geschatte woningwaarde van Loosdrechtseweg 97?

De prijsindicatie voor Loosdrechtseweg 97 ligt rond €760.000 tot €860.000. De gemiddelde woningwaarde in Staatsliedenkwartier is €470.000. Dat komt neer op circa €2.975 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Loosdrechtseweg 97 zich tot de wijk Staatsliedenkwartier?

Loosdrechtseweg 97 is een eengezinswoning, hoekwoning van 158 m² in de wijk Staatsliedenkwartier. De buurt telt 1.623 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.291 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Loosdrechtseweg 97?

Loosdrechtseweg 97 is een eengezinswoning, hoekwoning in Staatsliedenkwartier, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Loosdrechtseweg 97 vergeleken met de buurt?

Loosdrechtseweg 97 heeft 158 m² woonoppervlakte en 520 m³ inhoud. Het perceel is 262 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Staatsliedenkwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €470.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Loosdrechtseweg 97 en wat betekent dat?

Loosdrechtseweg 97 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-05-30. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 29.38 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Loosdrechtseweg 97?

Loosdrechtseweg 97 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 110 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Staatsliedenkwartier?

De wijk Staatsliedenkwartier in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.495 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €470.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Staatsliedenkwartier?