Portiekflat (appartement) Oude Loosdrechtseweg 80 Hilversum

Oude Loosdrechtseweg 80, 1215 HK Hilversum

82 m² Bouwjaar 1956 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Oude Loosdrechtseweg 80 is een portiekflat (appartement) in Hilversum, gebouwd in 1956. De woning heeft een woonoppervlakte van 82 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €470.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1956
Woonoppervlakte
82 m²
Inhoud
271 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€320.000 tot €370.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Oude Loosdrechtseweg 80

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oude Loosdrechtseweg 80

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
172.45 kWh/m²
Primaire fossiele energie
266.07 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
48.75 kg/m²

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Hilversum

3495 Inwoners
1510 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1623 Woningvoorraad
€470.000 Gem. woningwaarde Staatsliedenkwartier
77% Koopwoningen
8.291 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Oude Loosdrechtseweg 80

Vergelijkbare woningen in Hilversum

Veelgestelde vragen over Oude Loosdrechtseweg 80

Wat is de geschatte woningwaarde van Oude Loosdrechtseweg 80?

De prijsindicatie voor Oude Loosdrechtseweg 80 ligt rond €320.000 tot €370.000. De gemiddelde woningwaarde in Staatsliedenkwartier is €470.000. Dat komt neer op circa €5.732 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oude Loosdrechtseweg 80 zich tot de wijk Staatsliedenkwartier?

Oude Loosdrechtseweg 80 is een portiekflat (appartement) van 82 m² in de wijk Staatsliedenkwartier. De buurt telt 1.623 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.291 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oude Loosdrechtseweg 80?

Oude Loosdrechtseweg 80 is een portiekflat (appartement) in Staatsliedenkwartier, gebouwd in 1956 (70 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Oude Loosdrechtseweg 80 vergeleken met de buurt?

Oude Loosdrechtseweg 80 heeft 82 m² woonoppervlakte en 271 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Staatsliedenkwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €470.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oude Loosdrechtseweg 80 en wat betekent dat?

Oude Loosdrechtseweg 80 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-10-28. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 48.75 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Oude Loosdrechtseweg 80?

Oude Loosdrechtseweg 80 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Staatsliedenkwartier?

De wijk Staatsliedenkwartier in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.495 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €470.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Staatsliedenkwartier?