Tussenwoning Boreelstraat 9 Hilversum

Boreelstraat 9, 1215 GB Hilversum

153 m² Bouwjaar 1937 7 kamers 5 slaapkamers Label B

Boreelstraat 9 is een tussenwoning in Hilversum, gebouwd in 1937. De woning heeft een woonoppervlakte van 153 m², een perceel van 143 m² en 7 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €470.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1937
Woonoppervlakte
153 m²
Perceeloppervlakte
143 m²
Inhoud
576 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€665.000 tot €765.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Boreelstraat 9

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Boreelstraat 9

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
119.95 kWh/m²
Primaire fossiele energie
179.43 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
7.2%
CO₂-emissie
33.81 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hilversum

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Hilversum

3495 Inwoners
1510 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1623 Woningvoorraad
€470.000 Gem. woningwaarde Staatsliedenkwartier
77% Koopwoningen
8.291 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Boreelstraat 9

Vergelijkbare woningen in Hilversum

Veelgestelde vragen over Boreelstraat 9

Wat is de geschatte woningwaarde van Boreelstraat 9?

De prijsindicatie voor Boreelstraat 9 ligt rond €665.000 tot €765.000. De gemiddelde woningwaarde in Staatsliedenkwartier is €470.000. Dat komt neer op circa €3.072 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Boreelstraat 9 zich tot de wijk Staatsliedenkwartier?

Boreelstraat 9 is een tussenwoning van 153 m² in de wijk Staatsliedenkwartier. De buurt telt 1.623 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.291 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Boreelstraat 9?

Boreelstraat 9 is een tussenwoning in Staatsliedenkwartier, gebouwd in 1937 (89 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Boreelstraat 9 vergeleken met de buurt?

Boreelstraat 9 heeft 153 m² woonoppervlakte en 576 m³ inhoud. Het perceel is 143 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Staatsliedenkwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €470.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Boreelstraat 9 en wat betekent dat?

Boreelstraat 9 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-10-02. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.81 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Boreelstraat 9?

Boreelstraat 9 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Staatsliedenkwartier?

De wijk Staatsliedenkwartier in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.495 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €470.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Staatsliedenkwartier?