Benedenwoning (appartement) Birkenheuvelweg 37 Hilversum

Birkenheuvelweg 37, 1215 ES Hilversum

53 m² Bouwjaar 1956 2 kamers 1 slaapkamers Label B

Birkenheuvelweg 37 is een benedenwoning (appartement) in Hilversum, gebouwd in 1956. De woning heeft een woonoppervlakte van 53 m² en 2 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €470.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1956
Woonoppervlakte
53 m²
Inhoud
177 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€290.000 tot €340.000
Laatst bekende transactie
Periode 2016 tot 2019
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Birkenheuvelweg 37

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Birkenheuvelweg 37

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
102.2 kWh/m²
Primaire fossiele energie
186.09 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
34.08 kg/m²

Tuin
Ja (65.0 m²)

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Hilversum

3495 Inwoners
1510 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1623 Woningvoorraad
€470.000 Gem. woningwaarde Staatsliedenkwartier
77% Koopwoningen
8.291 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Birkenheuvelweg 37

Vergelijkbare woningen in Hilversum

Veelgestelde vragen over Birkenheuvelweg 37

Wat is de geschatte woningwaarde van Birkenheuvelweg 37?

De prijsindicatie voor Birkenheuvelweg 37 ligt rond €290.000 tot €340.000. De gemiddelde woningwaarde in Staatsliedenkwartier is €470.000. Dat komt neer op circa €8.868 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Birkenheuvelweg 37 zich tot de wijk Staatsliedenkwartier?

Birkenheuvelweg 37 is een benedenwoning (appartement) van 53 m² in de wijk Staatsliedenkwartier. De buurt telt 1.623 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.291 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Birkenheuvelweg 37?

Birkenheuvelweg 37 is een benedenwoning (appartement) in Staatsliedenkwartier, gebouwd in 1956 (70 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Birkenheuvelweg 37 vergeleken met de buurt?

Birkenheuvelweg 37 heeft 53 m² woonoppervlakte en 177 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Staatsliedenkwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €470.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Birkenheuvelweg 37 en wat betekent dat?

Birkenheuvelweg 37 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-08-08. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34.08 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Birkenheuvelweg 37?

Birkenheuvelweg 37 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. De tuin is 65 m².

Hoe is de woningmarkt in Staatsliedenkwartier?

De wijk Staatsliedenkwartier in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.495 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €470.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Staatsliedenkwartier?

Vanuit Birkenheuvelweg 37 in Staatsliedenkwartier bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 1.6 km.