Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1998
- Woonoppervlakte
- 162 m²
- Perceeloppervlakte
- 169 m²
Frederik van Eedenlaan 9 C is een woonhuis in Hilversum, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 162 m² en een perceel van 169 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €470.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Frederik van Eedenlaan 9 C
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
2.4 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
1.5 kmApotheek
0.4 kmZiekenhuis
3.3 kmRestaurant
0.3 kmCafé
0.9 kmBibliotheek
2.7 kmBioscoop
2.3 kmDe prijsindicatie voor Frederik van Eedenlaan 9 C ligt rond €415.000 tot €465.000. De gemiddelde woningwaarde in Staatsliedenkwartier is €470.000. Dat komt neer op circa €2.901 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenFrederik van Eedenlaan 9 C is een woonhuis van 162 m² in de wijk Staatsliedenkwartier. De buurt telt 1.623 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.291 inwoners per km².
Frederik van Eedenlaan 9 C is een woonhuis in Staatsliedenkwartier, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Frederik van Eedenlaan 9 C heeft 162 m² woonoppervlakte. Het perceel is 169 m². In Staatsliedenkwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €470.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Staatsliedenkwartier in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.495 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €470.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Frederik van Eedenlaan 9 C in Staatsliedenkwartier bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Frederik van Eedenlaan 9 C: ziekenhuis op 3.3 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 1.5 km.
Recreatie nabij Staatsliedenkwartier: restaurant (0.3 km), cafe (0.9 km).
De prijsindicatie ligt rond €415.000 tot €465.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Staatsliedenkwartier is €470.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.