Streetview Frederik van Eedenlaan 11 C Hilversum

Frederik van Eedenlaan 11 C, 1215 EK Hilversum

237 m² Bouwjaar 1999 8 kamers 7 slaapkamers Label C

Frederik van Eedenlaan 11 C is een woonhuis in Hilversum, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 237 m², een perceel van 250 m² en 8 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €470.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1999
Woonoppervlakte
237 m²
Perceeloppervlakte
250 m²
Inhoud
790 m³
Kamers
8
Slaapkamers
7

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Frederik van Eedenlaan 11 C

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Frederik van Eedenlaan 11 C

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Hilversum

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.9 km
Cultuur

Bibliotheek

2.7 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Hilversum

3495 Inwoners
1510 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1623 Woningvoorraad
€470.000 Gem. woningwaarde Staatsliedenkwartier
77% Koopwoningen
8.291 Inwoners per km²

Locatie van Frederik van Eedenlaan 11 C

Vergelijkbare woningen in Hilversum

Veelgestelde vragen over Frederik van Eedenlaan 11 C

Wat is de geschatte woningwaarde van Frederik van Eedenlaan 11 C?

De gemiddelde woningwaarde in Staatsliedenkwartier is €470.000. Dat komt neer op circa €1.983 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Frederik van Eedenlaan 11 C zich tot de wijk Staatsliedenkwartier?

Frederik van Eedenlaan 11 C is een woonhuis van 237 m² in de wijk Staatsliedenkwartier. De buurt telt 1.623 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.291 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Frederik van Eedenlaan 11 C?

Frederik van Eedenlaan 11 C is een woonhuis in Staatsliedenkwartier, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Frederik van Eedenlaan 11 C vergeleken met de buurt?

Frederik van Eedenlaan 11 C heeft 237 m² woonoppervlakte en 790 m³ inhoud. Het perceel is 250 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Staatsliedenkwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €470.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Frederik van Eedenlaan 11 C en wat betekent dat?

Frederik van Eedenlaan 11 C heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Frederik van Eedenlaan 11 C?

Frederik van Eedenlaan 11 C heeft 8 kamers waarvan 7 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Staatsliedenkwartier?

De wijk Staatsliedenkwartier in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.495 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €470.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Staatsliedenkwartier?

Vanuit Frederik van Eedenlaan 11 C in Staatsliedenkwartier bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.4 km, snelwegoprit op 1.6 km.