Villa Gijsbrecht van Amstelstraat 338 Hilversum

Gijsbrecht van Amstelstraat 338, 1215 CW Hilversum

162 m² Bouwjaar 1930 6 kamers 5 slaapkamers Label E

Gijsbrecht van Amstelstraat 338 is een villa in Hilversum, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 162 m², een perceel van 348 m² en 6 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €708.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
162 m²
Perceeloppervlakte
348 m²
Inhoud
726 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€920.000 tot €1.020.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Gijsbrecht van Amstelstraat 338

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gijsbrecht van Amstelstraat 338

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
217 kWh/m²
Primaire fossiele energie
303.55 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
56.51 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hilversum

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Hilversum

2240 Inwoners
815 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
808 Woningvoorraad
€708.000 Gem. woningwaarde Schrijverskwartier
94% Koopwoningen
6.914 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Gijsbrecht van Amstelstraat 338

Vergelijkbare woningen in Hilversum

Veelgestelde vragen over Gijsbrecht van Amstelstraat 338

Wat is de geschatte woningwaarde van Gijsbrecht van Amstelstraat 338?

De prijsindicatie voor Gijsbrecht van Amstelstraat 338 ligt rond €920.000 tot €1.020.000. De gemiddelde woningwaarde in Schrijverskwartier is €708.000. Dat komt neer op circa €4.370 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gijsbrecht van Amstelstraat 338 zich tot de wijk Schrijverskwartier?

Gijsbrecht van Amstelstraat 338 is een villa van 162 m² in de wijk Schrijverskwartier. De buurt telt 808 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.914 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gijsbrecht van Amstelstraat 338?

Gijsbrecht van Amstelstraat 338 is een villa in Schrijverskwartier, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Gijsbrecht van Amstelstraat 338 vergeleken met de buurt?

Gijsbrecht van Amstelstraat 338 heeft 162 m² woonoppervlakte en 726 m³ inhoud. Het perceel is 348 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Schrijverskwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €708.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gijsbrecht van Amstelstraat 338 en wat betekent dat?

Gijsbrecht van Amstelstraat 338 heeft energielabel E. Geldig tot 2034-04-24. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 56.51 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Gijsbrecht van Amstelstraat 338?

Gijsbrecht van Amstelstraat 338 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Schrijverskwartier?

De wijk Schrijverskwartier in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.240 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €708.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.