Eengezinswoning, hoekwoning Gijsbrecht van Amstelstraat 252 Hilversum

Gijsbrecht van Amstelstraat 252, 1215 CR Hilversum

111 m² Bouwjaar 1906 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Gijsbrecht van Amstelstraat 252 is een eengezinswoning, hoekwoning in Hilversum, gebouwd in 1906. De woning heeft een woonoppervlakte van 111 m², een perceel van 146 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €708.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1906
Woonoppervlakte
111 m²
Perceeloppervlakte
146 m²
Inhoud
389 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€455.000 tot €555.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Gijsbrecht van Amstelstraat 252

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gijsbrecht van Amstelstraat 252

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
160 kWh/m²
Primaire fossiele energie
189.86 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
14.4%
CO₂-emissie
33.11 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gashaard
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (45.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, op eigen terrein, openbaar parkeren en parkeervergunningen
Op eigen terrein
Ja

Bereikbaarheid in Hilversum

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Hilversum

2240 Inwoners
815 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
808 Woningvoorraad
€708.000 Gem. woningwaarde Schrijverskwartier
94% Koopwoningen
6.914 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Gijsbrecht van Amstelstraat 252

Vergelijkbare woningen in Hilversum

Veelgestelde vragen over Gijsbrecht van Amstelstraat 252

Wat is de geschatte woningwaarde van Gijsbrecht van Amstelstraat 252?

De prijsindicatie voor Gijsbrecht van Amstelstraat 252 ligt rond €455.000 tot €555.000. De gemiddelde woningwaarde in Schrijverskwartier is €708.000. Dat komt neer op circa €6.378 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gijsbrecht van Amstelstraat 252 zich tot de wijk Schrijverskwartier?

Gijsbrecht van Amstelstraat 252 is een eengezinswoning, hoekwoning van 111 m² in de wijk Schrijverskwartier. De buurt telt 808 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.914 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gijsbrecht van Amstelstraat 252?

Gijsbrecht van Amstelstraat 252 is een eengezinswoning, hoekwoning in Schrijverskwartier, gebouwd in 1906 (120 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Gijsbrecht van Amstelstraat 252 vergeleken met de buurt?

Gijsbrecht van Amstelstraat 252 heeft 111 m² woonoppervlakte en 389 m³ inhoud. Het perceel is 146 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Schrijverskwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €708.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gijsbrecht van Amstelstraat 252 en wat betekent dat?

Gijsbrecht van Amstelstraat 252 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-11-15. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.11 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Gijsbrecht van Amstelstraat 252?

Gijsbrecht van Amstelstraat 252 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 45 m².

Hoe is de woningmarkt in Schrijverskwartier?

De wijk Schrijverskwartier in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.240 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €708.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.