Eengezinswoning, tussenwoning Gladiolusstraat 20 Hilversum

Gladiolusstraat 20, 1215 CE Hilversum

94 m² Bouwjaar 1927 4 kamers 3 slaapkamers Label F

Gladiolusstraat 20 is een eengezinswoning, tussenwoning in Hilversum, gebouwd in 1927. De woning heeft een woonoppervlakte van 94 m², een perceel van 143 m² en 4 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €708.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1927
Woonoppervlakte
94 m²
Perceeloppervlakte
143 m²
Inhoud
329 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€415.000 tot €465.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Gladiolusstraat 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gladiolusstraat 20

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
189.65 kWh/m²
Primaire fossiele energie
371.51 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
67.98 kg/m²

Tuin
Ja (34.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin en voortuin

Parkeren

Parkeertype
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Bereikbaarheid in Hilversum

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Hilversum

2240 Inwoners
815 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
808 Woningvoorraad
€708.000 Gem. woningwaarde Schrijverskwartier
94% Koopwoningen
6.914 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Gladiolusstraat 20

Vergelijkbare woningen in Hilversum

Veelgestelde vragen over Gladiolusstraat 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Gladiolusstraat 20?

De prijsindicatie voor Gladiolusstraat 20 ligt rond €415.000 tot €465.000. De gemiddelde woningwaarde in Schrijverskwartier is €708.000. Dat komt neer op circa €7.532 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gladiolusstraat 20 zich tot de wijk Schrijverskwartier?

Gladiolusstraat 20 is een eengezinswoning, tussenwoning van 94 m² in de wijk Schrijverskwartier. De buurt telt 808 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.914 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gladiolusstraat 20?

Gladiolusstraat 20 is een eengezinswoning, tussenwoning in Schrijverskwartier, gebouwd in 1927 (99 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Gladiolusstraat 20 vergeleken met de buurt?

Gladiolusstraat 20 heeft 94 m² woonoppervlakte en 329 m³ inhoud. Het perceel is 143 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Schrijverskwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €708.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gladiolusstraat 20 en wat betekent dat?

Gladiolusstraat 20 heeft energielabel F. Geldig tot 2035-05-30. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 67.98 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Gladiolusstraat 20?

Gladiolusstraat 20 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 34 m².

Hoe is de woningmarkt in Schrijverskwartier?

De wijk Schrijverskwartier in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.240 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €708.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schrijverskwartier?