Streetview Gladiolusstraat 14 Hilversum

Gladiolusstraat 14, 1215 CE Hilversum

91 m² Bouwjaar 1923 4 kamers 3 slaapkamers Label D

Gladiolusstraat 14 is een woonhuis in Hilversum, gebouwd in 1923. De woning heeft een woonoppervlakte van 91 m², een perceel van 128 m² en 4 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €708.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1923
Woonoppervlakte
91 m²
Perceeloppervlakte
128 m²
Inhoud
321 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Gladiolusstraat 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gladiolusstraat 14

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
188.55 kWh/m²
Primaire fossiele energie
280.6 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
51.39 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hilversum

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Hilversum

2240 Inwoners
815 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
808 Woningvoorraad
€708.000 Gem. woningwaarde Schrijverskwartier
94% Koopwoningen
6.914 Inwoners per km²

Locatie van Gladiolusstraat 14

Vergelijkbare woningen in Hilversum

Veelgestelde vragen over Gladiolusstraat 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Gladiolusstraat 14?

De gemiddelde woningwaarde in Schrijverskwartier is €708.000. Dat komt neer op circa €7.780 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gladiolusstraat 14 zich tot de wijk Schrijverskwartier?

Gladiolusstraat 14 is een woonhuis van 91 m² in de wijk Schrijverskwartier. De buurt telt 808 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.914 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gladiolusstraat 14?

Gladiolusstraat 14 is een woonhuis in Schrijverskwartier, gebouwd in 1923 (103 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Gladiolusstraat 14 vergeleken met de buurt?

Gladiolusstraat 14 heeft 91 m² woonoppervlakte en 321 m³ inhoud. Het perceel is 128 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Schrijverskwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €708.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gladiolusstraat 14 en wat betekent dat?

Gladiolusstraat 14 heeft energielabel D. Geldig tot 2031-10-13. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 51.39 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Gladiolusstraat 14?

Gladiolusstraat 14 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Schrijverskwartier?

De wijk Schrijverskwartier in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.240 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €708.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schrijverskwartier?

Vanuit Gladiolusstraat 14 in Schrijverskwartier bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 1.7 km.