Streetview Bosboom-Toussaintlaan 21 Hilversum

Bosboom-Toussaintlaan 21, 1215 CA Hilversum

121 m² Bouwjaar 1927 6 kamers 4 slaapkamers Label C

Bosboom-Toussaintlaan 21 is een woonhuis in Hilversum, gebouwd in 1927. De woning heeft een woonoppervlakte van 121 m², een perceel van 274 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €708.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1927
Woonoppervlakte
121 m²
Perceeloppervlakte
274 m²
Inhoud
463 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Bosboom-Toussaintlaan 21

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bosboom-Toussaintlaan 21

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
160.88 kWh/m²
Primaire fossiele energie
220.68 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
5%
CO₂-emissie
40.47 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hilversum

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Hilversum

2240 Inwoners
815 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
808 Woningvoorraad
€708.000 Gem. woningwaarde Schrijverskwartier
94% Koopwoningen
6.914 Inwoners per km²

Locatie van Bosboom-Toussaintlaan 21

Vergelijkbare woningen in Hilversum

Veelgestelde vragen over Bosboom-Toussaintlaan 21

Wat is de geschatte woningwaarde van Bosboom-Toussaintlaan 21?

De prijsindicatie voor Bosboom-Toussaintlaan 21 ligt rond €410.000 tot €460.000. De gemiddelde woningwaarde in Schrijverskwartier is €708.000. Dat komt neer op circa €5.851 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bosboom-Toussaintlaan 21 zich tot de wijk Schrijverskwartier?

Bosboom-Toussaintlaan 21 is een woonhuis van 121 m² in de wijk Schrijverskwartier. De buurt telt 808 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.914 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bosboom-Toussaintlaan 21?

Bosboom-Toussaintlaan 21 is een woonhuis in Schrijverskwartier, gebouwd in 1927 (99 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Bosboom-Toussaintlaan 21 vergeleken met de buurt?

Bosboom-Toussaintlaan 21 heeft 121 m² woonoppervlakte en 463 m³ inhoud. Het perceel is 274 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Schrijverskwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €708.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bosboom-Toussaintlaan 21 en wat betekent dat?

Bosboom-Toussaintlaan 21 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-09-14. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 40.47 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bosboom-Toussaintlaan 21?

Bosboom-Toussaintlaan 21 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Schrijverskwartier?

De wijk Schrijverskwartier in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.240 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €708.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schrijverskwartier?