2-onder-1-kapwoning Helmerslaan 2 Hilversum

Helmerslaan 2, 1215 BT Hilversum

155 m² Bouwjaar 1929 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Helmerslaan 2 is een 2-onder-1-kapwoning in Hilversum, gebouwd in 1929. De woning heeft een woonoppervlakte van 155 m², een perceel van 243 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €708.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1929
Woonoppervlakte
155 m²
Perceeloppervlakte
243 m²
Inhoud
588 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€990.000 tot €1.240.000
Laatst bekende transactie
Periode 2011 tot 2015
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Helmerslaan 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Helmerslaan 2

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
154.94 kWh/m²
Primaire fossiele energie
187.59 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
14%
CO₂-emissie
32.82 kg/m²

Tuin
Ja (78.0 m²)

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Hilversum

2240 Inwoners
815 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
808 Woningvoorraad
€708.000 Gem. woningwaarde Schrijverskwartier
94% Koopwoningen
6.914 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Helmerslaan 2

Vergelijkbare woningen in Hilversum

Veelgestelde vragen over Helmerslaan 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Helmerslaan 2?

De prijsindicatie voor Helmerslaan 2 ligt rond €990.000 tot €1.240.000. De gemiddelde woningwaarde in Schrijverskwartier is €708.000. Dat komt neer op circa €4.568 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Helmerslaan 2 zich tot de wijk Schrijverskwartier?

Helmerslaan 2 is een 2-onder-1-kapwoning van 155 m² in de wijk Schrijverskwartier. De buurt telt 808 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.914 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Helmerslaan 2?

Helmerslaan 2 is een 2-onder-1-kapwoning in Schrijverskwartier, gebouwd in 1929 (97 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Helmerslaan 2 vergeleken met de buurt?

Helmerslaan 2 heeft 155 m² woonoppervlakte en 588 m³ inhoud. Het perceel is 243 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Schrijverskwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €708.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Helmerslaan 2 en wat betekent dat?

Helmerslaan 2 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-11-14. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.82 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Helmerslaan 2?

Helmerslaan 2 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 78 m².

Hoe is de woningmarkt in Schrijverskwartier?

De wijk Schrijverskwartier in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.240 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €708.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schrijverskwartier?

Vanuit Helmerslaan 2 in Schrijverskwartier bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 1.7 km.