Hoekwoning Multatulilaan 67 Hilversum

Multatulilaan 67, 1215 BH Hilversum

174 m² Bouwjaar 1929 8 kamers 4 slaapkamers Label C

Multatulilaan 67 is een hoekwoning in Hilversum, gebouwd in 1929. De woning heeft een woonoppervlakte van 174 m², een perceel van 288 m² en 8 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €708.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1929
Woonoppervlakte
174 m²
Perceeloppervlakte
288 m²
Inhoud
623 m³
Kamers
8
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€930.000 tot €1.030.000
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Multatulilaan 67

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Multatulilaan 67

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
162.07 kWh/m²
Primaire fossiele energie
222.52 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
40.77 kg/m²

Tuin
Ja (96.0 m²)

Parkeertype
Betaald parkeren, op eigen terrein en openbaar parkeren
Op eigen terrein
Ja

Bereikbaarheid in Hilversum

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Hilversum

2240 Inwoners
815 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
808 Woningvoorraad
€708.000 Gem. woningwaarde Schrijverskwartier
94% Koopwoningen
6.914 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Multatulilaan 67

Vergelijkbare woningen in Hilversum

Veelgestelde vragen over Multatulilaan 67

Wat is de geschatte woningwaarde van Multatulilaan 67?

De prijsindicatie voor Multatulilaan 67 ligt rond €930.000 tot €1.030.000. De gemiddelde woningwaarde in Schrijverskwartier is €708.000. Dat komt neer op circa €4.069 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Multatulilaan 67 zich tot de wijk Schrijverskwartier?

Multatulilaan 67 is een hoekwoning van 174 m² in de wijk Schrijverskwartier. De buurt telt 808 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.914 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Multatulilaan 67?

Multatulilaan 67 is een hoekwoning in Schrijverskwartier, gebouwd in 1929 (97 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Multatulilaan 67 vergeleken met de buurt?

Multatulilaan 67 heeft 174 m² woonoppervlakte en 623 m³ inhoud. Het perceel is 288 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Schrijverskwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €708.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Multatulilaan 67 en wat betekent dat?

Multatulilaan 67 heeft energielabel C. Geldig tot 2031-11-15. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 40.77 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Multatulilaan 67?

Multatulilaan 67 heeft 8 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 96 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Schrijverskwartier?

De wijk Schrijverskwartier in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.240 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €708.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schrijverskwartier?