Streetview Hyacintenlaan 10 Hilversum

Hyacintenlaan 10, 1215 BC Hilversum

151 m² Bouwjaar 1926 5 kamers 3 slaapkamers Label F

Hyacintenlaan 10 is een woonhuis in Hilversum, gebouwd in 1926. De woning heeft een woonoppervlakte van 151 m², een perceel van 230 m² en 5 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €708.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1926
Woonoppervlakte
151 m²
Perceeloppervlakte
230 m²
Inhoud
574 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Hyacintenlaan 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hyacintenlaan 10

Energielabel

Energieklasse
F
Energie-index
2.5
CO₂-emissie
9736.43 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hilversum

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Hilversum

2240 Inwoners
815 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
808 Woningvoorraad
€708.000 Gem. woningwaarde Schrijverskwartier
94% Koopwoningen
6.914 Inwoners per km²

Locatie van Hyacintenlaan 10

Vergelijkbare woningen in Hilversum

Veelgestelde vragen over Hyacintenlaan 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Hyacintenlaan 10?

De prijsindicatie voor Hyacintenlaan 10 ligt rond €460.000 tot €510.000. De gemiddelde woningwaarde in Schrijverskwartier is €708.000. Dat komt neer op circa €4.689 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hyacintenlaan 10 zich tot de wijk Schrijverskwartier?

Hyacintenlaan 10 is een woonhuis van 151 m² in de wijk Schrijverskwartier. De buurt telt 808 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.914 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hyacintenlaan 10?

Hyacintenlaan 10 is een woonhuis in Schrijverskwartier, gebouwd in 1926 (100 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Hyacintenlaan 10 vergeleken met de buurt?

Hyacintenlaan 10 heeft 151 m² woonoppervlakte en 574 m³ inhoud. Het perceel is 230 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Schrijverskwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €708.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hyacintenlaan 10 en wat betekent dat?

Hyacintenlaan 10 heeft energielabel F. Geldig tot 2029-09-09. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 9736.43 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hyacintenlaan 10?

Hyacintenlaan 10 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Schrijverskwartier?

De wijk Schrijverskwartier in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.240 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €708.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schrijverskwartier?

Vanuit Hyacintenlaan 10 in Schrijverskwartier bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 1.7 km.