2-onder-1-kapwoning Taludweg 33 Hilversum

Taludweg 33, 1215 AB Hilversum

144 m² Bouwjaar 1905 5 kamers 4 slaapkamers Label E

Taludweg 33 is een 2-onder-1-kapwoning in Hilversum, gebouwd in 1905. De woning heeft een woonoppervlakte van 144 m², een perceel van 250 m² en 5 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €708.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1905
Woonoppervlakte
144 m²
Perceeloppervlakte
250 m²
Inhoud
569 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€665.000 tot €765.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, sheltered_position, in_green_area, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Taludweg 33

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Taludweg 33

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
208.67 kWh/m²
Primaire fossiele energie
292.03 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
53.45 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hilversum

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

2.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.9 km

Buurtinformatie in Hilversum

2240 Inwoners
815 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
808 Woningvoorraad
€708.000 Gem. woningwaarde Schrijverskwartier
94% Koopwoningen
6.914 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Taludweg 33

Vergelijkbare woningen in Hilversum

Veelgestelde vragen over Taludweg 33

Wat is de geschatte woningwaarde van Taludweg 33?

De prijsindicatie voor Taludweg 33 ligt rond €665.000 tot €765.000. De gemiddelde woningwaarde in Schrijverskwartier is €708.000. Dat komt neer op circa €4.917 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Taludweg 33 zich tot de wijk Schrijverskwartier?

Taludweg 33 is een 2-onder-1-kapwoning van 144 m² in de wijk Schrijverskwartier. De buurt telt 808 woningen. Daarvan is 94% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.914 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Taludweg 33?

Taludweg 33 is een 2-onder-1-kapwoning in Schrijverskwartier, gebouwd in 1905 (121 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Taludweg 33 vergeleken met de buurt?

Taludweg 33 heeft 144 m² woonoppervlakte en 569 m³ inhoud. Het perceel is 250 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Schrijverskwartier ligt de gemiddelde woningwaarde op €708.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Taludweg 33 en wat betekent dat?

Taludweg 33 heeft energielabel E. Geldig tot 2034-06-10. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 53.45 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Taludweg 33?

Taludweg 33 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Schrijverskwartier?

De wijk Schrijverskwartier in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.240 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €708.000, 94% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schrijverskwartier?

Vanuit Taludweg 33 in Schrijverskwartier bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 2.2 km, snelwegoprit op 1.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Schrijverskwartier?

Zorg en onderwijs in de buurt van Taludweg 33: ziekenhuis op 3.3 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Schrijverskwartier?

Recreatie nabij Schrijverskwartier: restaurant (0.3 km), cafe (0.7 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Taludweg 33?

Taludweg 33 is verkocht in de periode 2022 tot 2026. De prijsindicatie ligt rond €665.000 tot €765.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Schrijverskwartier is €708.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Taludweg 33?

Een woningrapport voor Taludweg 33 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Schrijverskwartier. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1905, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen