Eengezinswoning, hoekwoning Moerbeilaan 84 Hilversum

Moerbeilaan 84, 1214 LX Hilversum

161 m² Bouwjaar 1950 6 kamers 5 slaapkamers Label C

Moerbeilaan 84 is een eengezinswoning, hoekwoning in Hilversum, gebouwd in 1950. De woning heeft een woonoppervlakte van 161 m², een perceel van 363 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €412.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1950
Woonoppervlakte
161 m²
Perceeloppervlakte
363 m²
Inhoud
579 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€975.000 tot €1.225.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Moerbeilaan 84

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Moerbeilaan 84

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
160.38 kWh/m²
Primaire fossiele energie
249.69 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
46.86 kg/m²

Tuin
Ja (165.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Hilversum

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Hilversum

4650 Inwoners
2270 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
2324 Woningvoorraad
€412.000 Gem. woningwaarde Bloemenkwartier Zuid
38% Koopwoningen
7.927 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Moerbeilaan 84

Vergelijkbare woningen in Hilversum

Veelgestelde vragen over Moerbeilaan 84

Wat is de geschatte woningwaarde van Moerbeilaan 84?

De prijsindicatie voor Moerbeilaan 84 ligt rond €975.000 tot €1.225.000. De gemiddelde woningwaarde in Bloemenkwartier Zuid is €412.000. Dat komt neer op circa €2.559 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Moerbeilaan 84 zich tot de wijk Bloemenkwartier Zuid?

Moerbeilaan 84 is een eengezinswoning, hoekwoning van 161 m² in de wijk Bloemenkwartier Zuid. De buurt telt 2.324 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.927 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Moerbeilaan 84?

Moerbeilaan 84 is een eengezinswoning, hoekwoning in Bloemenkwartier Zuid, gebouwd in 1950 (76 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Moerbeilaan 84 vergeleken met de buurt?

Moerbeilaan 84 heeft 161 m² woonoppervlakte en 579 m³ inhoud. Het perceel is 363 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Bloemenkwartier Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €412.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Moerbeilaan 84 en wat betekent dat?

Moerbeilaan 84 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-05-20. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 46.86 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Moerbeilaan 84?

Moerbeilaan 84 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 165 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Bloemenkwartier Zuid?

De wijk Bloemenkwartier Zuid in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.650 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €412.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bloemenkwartier Zuid?