Streetview Lijsterbeslaan 39 Hilversum

Lijsterbeslaan 39, 1214 LP Hilversum

158 m² Bouwjaar 1948 6 kamers 4 slaapkamers Label G

Lijsterbeslaan 39 is een woonhuis in Hilversum, gebouwd in 1948. De woning heeft een woonoppervlakte van 158 m², een perceel van 552 m² en 6 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €412.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1948
Woonoppervlakte
158 m²
Perceeloppervlakte
552 m²
Inhoud
781 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Lijsterbeslaan 39

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lijsterbeslaan 39

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
277.72 kWh/m²
Primaire fossiele energie
395.9 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
72.86 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hilversum

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Hilversum

4650 Inwoners
2270 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
2324 Woningvoorraad
€412.000 Gem. woningwaarde Bloemenkwartier Zuid
38% Koopwoningen
7.927 Inwoners per km²

Locatie van Lijsterbeslaan 39

Vergelijkbare woningen in Hilversum

Veelgestelde vragen over Lijsterbeslaan 39

Wat is de geschatte woningwaarde van Lijsterbeslaan 39?

De gemiddelde woningwaarde in Bloemenkwartier Zuid is €412.000. Dat komt neer op circa €2.608 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lijsterbeslaan 39 zich tot de wijk Bloemenkwartier Zuid?

Lijsterbeslaan 39 is een woonhuis van 158 m² in de wijk Bloemenkwartier Zuid. De buurt telt 2.324 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.927 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lijsterbeslaan 39?

Lijsterbeslaan 39 is een woonhuis in Bloemenkwartier Zuid, gebouwd in 1948 (78 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Lijsterbeslaan 39 vergeleken met de buurt?

Lijsterbeslaan 39 heeft 158 m² woonoppervlakte en 781 m³ inhoud. Het perceel is 552 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Bloemenkwartier Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €412.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lijsterbeslaan 39 en wat betekent dat?

Lijsterbeslaan 39 heeft energielabel G. Geldig tot 2032-07-15. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 72.86 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Lijsterbeslaan 39?

Lijsterbeslaan 39 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Bloemenkwartier Zuid?

De wijk Bloemenkwartier Zuid in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.650 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €412.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bloemenkwartier Zuid?

Vanuit Lijsterbeslaan 39 in Bloemenkwartier Zuid bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 1.8 km.