Streetview Hazelaarlaan 47 Hilversum

Hazelaarlaan 47, 1214 LL Hilversum

187 m² Bouwjaar 1941

Hazelaarlaan 47 is een woonhuis in Hilversum, gebouwd in 1941. De woning heeft een woonoppervlakte van 187 m² en een perceel van 232 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €412.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1941
Woonoppervlakte
187 m²
Perceeloppervlakte
232 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Hazelaarlaan 47

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Hilversum

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Hilversum

4650 Inwoners
2270 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
2324 Woningvoorraad
€412.000 Gem. woningwaarde Bloemenkwartier Zuid
38% Koopwoningen
7.927 Inwoners per km²

Locatie van Hazelaarlaan 47

Vergelijkbare woningen in Hilversum

Veelgestelde vragen over Hazelaarlaan 47

Wat is de geschatte woningwaarde van Hazelaarlaan 47?

De prijsindicatie voor Hazelaarlaan 47 ligt rond €455.000 tot €555.000. De gemiddelde woningwaarde in Bloemenkwartier Zuid is €412.000. Dat komt neer op circa €2.203 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hazelaarlaan 47 zich tot de wijk Bloemenkwartier Zuid?

Hazelaarlaan 47 is een woonhuis van 187 m² in de wijk Bloemenkwartier Zuid. De buurt telt 2.324 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.927 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hazelaarlaan 47?

Hazelaarlaan 47 is een woonhuis in Bloemenkwartier Zuid, gebouwd in 1941 (85 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Hazelaarlaan 47 vergeleken met de buurt?

Hazelaarlaan 47 heeft 187 m² woonoppervlakte. Het perceel is 232 m². In Bloemenkwartier Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €412.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Bloemenkwartier Zuid?

De wijk Bloemenkwartier Zuid in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.650 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €412.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bloemenkwartier Zuid?

Vanuit Hazelaarlaan 47 in Bloemenkwartier Zuid bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 1.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Bloemenkwartier Zuid?

Zorg en onderwijs in de buurt van Hazelaarlaan 47: ziekenhuis op 2.6 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 1.6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Bloemenkwartier Zuid?

Recreatie nabij Bloemenkwartier Zuid: restaurant (0.5 km), cafe (0.5 km).