Hoekwoning Diependaalselaan 149 Hilversum

Diependaalselaan 149, 1214 KA Hilversum

122 m² Bouwjaar 1924 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Diependaalselaan 149 is een hoekwoning in Hilversum, gebouwd in 1924. De woning heeft een woonoppervlakte van 122 m², een perceel van 230 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €412.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1924
Woonoppervlakte
122 m²
Perceeloppervlakte
230 m²
Inhoud
461 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€590.000 tot €690.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
on_busy_road, in_green_area, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Diependaalselaan 149

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Diependaalselaan 149

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
176.57 kWh/m²
Primaire fossiele energie
221.56 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
9.8%
CO₂-emissie
39.75 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hilversum

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Hilversum

4650 Inwoners
2270 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
2324 Woningvoorraad
€412.000 Gem. woningwaarde Bloemenkwartier Zuid
38% Koopwoningen
7.927 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Diependaalselaan 149

Vergelijkbare woningen in Hilversum

Veelgestelde vragen over Diependaalselaan 149

Wat is de geschatte woningwaarde van Diependaalselaan 149?

De prijsindicatie voor Diependaalselaan 149 ligt rond €590.000 tot €690.000. De gemiddelde woningwaarde in Bloemenkwartier Zuid is €412.000. Dat komt neer op circa €3.377 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Diependaalselaan 149 zich tot de wijk Bloemenkwartier Zuid?

Diependaalselaan 149 is een hoekwoning van 122 m² in de wijk Bloemenkwartier Zuid. De buurt telt 2.324 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.927 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Diependaalselaan 149?

Diependaalselaan 149 is een hoekwoning in Bloemenkwartier Zuid, gebouwd in 1924 (102 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Diependaalselaan 149 vergeleken met de buurt?

Diependaalselaan 149 heeft 122 m² woonoppervlakte en 461 m³ inhoud. Het perceel is 230 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Bloemenkwartier Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €412.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Diependaalselaan 149 en wat betekent dat?

Diependaalselaan 149 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-07-12. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 39.75 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Diependaalselaan 149?

Diependaalselaan 149 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Bloemenkwartier Zuid?

De wijk Bloemenkwartier Zuid in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.650 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €412.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bloemenkwartier Zuid?