2-onder-1-kapwoning Diependaalselaan 147 Hilversum

Diependaalselaan 147, 1214 KA Hilversum

106 m² Bouwjaar 1924 6 kamers 4 slaapkamers Label F

Diependaalselaan 147 is een 2-onder-1-kapwoning in Hilversum, gebouwd in 1924. De woning heeft een woonoppervlakte van 106 m², een perceel van 265 m² en 6 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €412.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1924
Woonoppervlakte
106 m²
Perceeloppervlakte
265 m²
Inhoud
550 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€460.000 tot €560.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
in_center, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Diependaalselaan 147

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Diependaalselaan 147

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
228.32 kWh/m²
Primaire fossiele energie
350.13 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
67.15 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hilversum

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Hilversum

4650 Inwoners
2270 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
2324 Woningvoorraad
€412.000 Gem. woningwaarde Bloemenkwartier Zuid
38% Koopwoningen
7.927 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Diependaalselaan 147

Vergelijkbare woningen in Hilversum

Veelgestelde vragen over Diependaalselaan 147

Wat is de geschatte woningwaarde van Diependaalselaan 147?

De prijsindicatie voor Diependaalselaan 147 ligt rond €460.000 tot €560.000. De gemiddelde woningwaarde in Bloemenkwartier Zuid is €412.000. Dat komt neer op circa €3.887 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Diependaalselaan 147 zich tot de wijk Bloemenkwartier Zuid?

Diependaalselaan 147 is een 2-onder-1-kapwoning van 106 m² in de wijk Bloemenkwartier Zuid. De buurt telt 2.324 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.927 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Diependaalselaan 147?

Diependaalselaan 147 is een 2-onder-1-kapwoning in Bloemenkwartier Zuid, gebouwd in 1924 (102 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Diependaalselaan 147 vergeleken met de buurt?

Diependaalselaan 147 heeft 106 m² woonoppervlakte en 550 m³ inhoud. Het perceel is 265 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Bloemenkwartier Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €412.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Diependaalselaan 147 en wat betekent dat?

Diependaalselaan 147 heeft energielabel F. Geldig tot 2034-02-28. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 67.15 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Diependaalselaan 147?

Diependaalselaan 147 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Bloemenkwartier Zuid?

De wijk Bloemenkwartier Zuid in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.650 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €412.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.