Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1934
- Woonoppervlakte
- 140 m²
- Perceeloppervlakte
- 122 m²
- Inhoud
- 508 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 5
Diependaalselaan 131 is een woonhuis in Hilversum, gebouwd in 1934. De woning heeft een woonoppervlakte van 140 m², een perceel van 122 m² en 6 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €932.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Diependaalselaan 131
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
1.5 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
2 kmSnelweg oprit
1.2 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
1.6 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
2.3 kmRestaurant
1.2 kmCafé
1.4 kmBibliotheek
3.3 kmBioscoop
2.3 kmDe prijsindicatie voor Diependaalselaan 131 ligt rond €240.000 tot €290.000. De gemiddelde woningwaarde in 't Hoogt van 't Kruis is €932.000. Dat komt neer op circa €6.657 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenDiependaalselaan 131 is een woonhuis van 140 m² in de wijk 't Hoogt van 't Kruis. De buurt telt 633 woningen. Daarvan is 82% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.123 inwoners per km².
Diependaalselaan 131 is een woonhuis in 't Hoogt van 't Kruis, gebouwd in 1934 (92 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Diependaalselaan 131 heeft 140 m² woonoppervlakte en 508 m³ inhoud. Het perceel is 122 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In 't Hoogt van 't Kruis ligt de gemiddelde woningwaarde op €932.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Diependaalselaan 131 heeft energielabel E. Geldig tot 2030-05-30. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Diependaalselaan 131 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers.
De wijk 't Hoogt van 't Kruis in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.555 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €932.000, 82% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Diependaalselaan 131 in 't Hoogt van 't Kruis bereik je: supermarkt op 1.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 1.2 km.