Eengezinswoning, hoekwoning Hilvertsweg 261 Hilversum

Hilvertsweg 261, 1214 JG Hilversum

174 m² Bouwjaar 1934 6 kamers 5 slaapkamers Label C

Hilvertsweg 261 is een eengezinswoning, hoekwoning in Hilversum, gebouwd in 1934. De woning heeft een woonoppervlakte van 174 m², een perceel van 256 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €412.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1934
Woonoppervlakte
174 m²
Perceeloppervlakte
256 m²
Inhoud
644 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€805.000 tot €905.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Hilvertsweg 261

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hilvertsweg 261

Energielabel

Energieklasse
C
Energie-index
1.63
CO₂-emissie
7753.13 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, gashaard en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (84.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Hilversum

4650 Inwoners
2270 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
2324 Woningvoorraad
€412.000 Gem. woningwaarde Bloemenkwartier Zuid
38% Koopwoningen
7.927 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hilvertsweg 261

Vergelijkbare woningen in Hilversum

Veelgestelde vragen over Hilvertsweg 261

Wat is de geschatte woningwaarde van Hilvertsweg 261?

De prijsindicatie voor Hilvertsweg 261 ligt rond €805.000 tot €905.000. De gemiddelde woningwaarde in Bloemenkwartier Zuid is €412.000. Dat komt neer op circa €2.368 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hilvertsweg 261 zich tot de wijk Bloemenkwartier Zuid?

Hilvertsweg 261 is een eengezinswoning, hoekwoning van 174 m² in de wijk Bloemenkwartier Zuid. De buurt telt 2.324 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.927 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hilvertsweg 261?

Hilvertsweg 261 is een eengezinswoning, hoekwoning in Bloemenkwartier Zuid, gebouwd in 1934 (92 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Hilvertsweg 261 vergeleken met de buurt?

Hilvertsweg 261 heeft 174 m² woonoppervlakte en 644 m³ inhoud. Het perceel is 256 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Bloemenkwartier Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €412.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hilvertsweg 261 en wat betekent dat?

Hilvertsweg 261 heeft energielabel C. Geldig tot 2027-11-09. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 7753.13 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hilvertsweg 261?

Hilvertsweg 261 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 84 m².

Hoe is de woningmarkt in Bloemenkwartier Zuid?

De wijk Bloemenkwartier Zuid in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.650 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €412.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bloemenkwartier Zuid?