Streetview Neuweg 48 Hilversum

Neuweg 48, 1214 GV Hilversum

144 m² Bouwjaar 1895 Label G

Neuweg 48 is een woonhuis in Hilversum, gebouwd in 1895. De woning heeft een woonoppervlakte van 144 m² en een perceel van 196 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €411.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1895
Woonoppervlakte
144 m²
Perceeloppervlakte
196 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Neuweg 48

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Neuweg 48

Energielabel

Energieklasse
G
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hilversum

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Hilversum

3010 Inwoners
1365 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1316 Woningvoorraad
€411.000 Gem. woningwaarde Bloemenkwartier Noord
69% Koopwoningen
11.015 Inwoners per km²

Locatie van Neuweg 48

Vergelijkbare woningen in Hilversum

Veelgestelde vragen over Neuweg 48

Wat is de geschatte woningwaarde van Neuweg 48?

De gemiddelde woningwaarde in Bloemenkwartier Noord is €411.000. Dat komt neer op circa €2.854 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Neuweg 48 zich tot de wijk Bloemenkwartier Noord?

Neuweg 48 is een woonhuis van 144 m² in de wijk Bloemenkwartier Noord. De buurt telt 1.316 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.015 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Neuweg 48?

Neuweg 48 is een woonhuis in Bloemenkwartier Noord, gebouwd in 1895 (131 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Neuweg 48 vergeleken met de buurt?

Neuweg 48 heeft 144 m² woonoppervlakte. Het perceel is 196 m². In Bloemenkwartier Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €411.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Neuweg 48 en wat betekent dat?

Neuweg 48 heeft energielabel G. Geldig tot 2030-06-25. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Bloemenkwartier Noord?

De wijk Bloemenkwartier Noord in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.010 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €411.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bloemenkwartier Noord?

Vanuit Neuweg 48 in Bloemenkwartier Noord bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 2.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Bloemenkwartier Noord?