Streetview Neuweg 61 Hilversum

Neuweg 61, 1214 GM Hilversum

141 m² Bouwjaar 1897 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Neuweg 61 is een woonhuis in Hilversum, gebouwd in 1897. De woning heeft een woonoppervlakte van 141 m², een perceel van 275 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €411.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1897
Woonoppervlakte
141 m²
Perceeloppervlakte
275 m²
Inhoud
601 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Neuweg 61

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Neuweg 61

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
161.21 kWh/m²
Primaire fossiele energie
197.2 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
9%
CO₂-emissie
35.1 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hilversum

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

1.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

2.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Hilversum

3010 Inwoners
1365 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1316 Woningvoorraad
€411.000 Gem. woningwaarde Bloemenkwartier Noord
69% Koopwoningen
11.015 Inwoners per km²

Locatie van Neuweg 61

Vergelijkbare woningen in Hilversum

Veelgestelde vragen over Neuweg 61

Wat is de geschatte woningwaarde van Neuweg 61?

De prijsindicatie voor Neuweg 61 ligt rond €435.000 tot €485.000. De gemiddelde woningwaarde in Bloemenkwartier Noord is €411.000. Dat komt neer op circa €2.915 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Neuweg 61 zich tot de wijk Bloemenkwartier Noord?

Neuweg 61 is een woonhuis van 141 m² in de wijk Bloemenkwartier Noord. De buurt telt 1.316 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.015 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Neuweg 61?

Neuweg 61 is een woonhuis in Bloemenkwartier Noord, gebouwd in 1897 (129 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Neuweg 61 vergeleken met de buurt?

Neuweg 61 heeft 141 m² woonoppervlakte en 601 m³ inhoud. Het perceel is 275 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Bloemenkwartier Noord ligt de gemiddelde woningwaarde op €411.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Neuweg 61 en wat betekent dat?

Neuweg 61 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-04-29. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 35.1 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Neuweg 61?

Neuweg 61 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Bloemenkwartier Noord?

De wijk Bloemenkwartier Noord in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 3.010 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €411.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bloemenkwartier Noord?

Vanuit Neuweg 61 in Bloemenkwartier Noord bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 1.5 km, snelwegoprit op 2.4 km.