Streetview Cameliastraat 42 Hilversum

Cameliastraat 42, 1214 GB Hilversum

69 m² Bouwjaar 1924 Label A

Cameliastraat 42 is een woonhuis in Hilversum, gebouwd in 1924. De woning heeft een woonoppervlakte van 69 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €412.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1924
Woonoppervlakte
69 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Cameliastraat 42

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Cameliastraat 42

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
1.06
CO₂-emissie
2172.23 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hilversum

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.6 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.1 km

Buurtinformatie in Hilversum

4650 Inwoners
2270 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
2324 Woningvoorraad
€412.000 Gem. woningwaarde Bloemenkwartier Zuid
38% Koopwoningen
7.927 Inwoners per km²

Locatie van Cameliastraat 42

Vergelijkbare woningen in Hilversum

Veelgestelde vragen over Cameliastraat 42

Wat is de geschatte woningwaarde van Cameliastraat 42?

De gemiddelde woningwaarde in Bloemenkwartier Zuid is €412.000. Dat komt neer op circa €5.971 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Cameliastraat 42 zich tot de wijk Bloemenkwartier Zuid?

Cameliastraat 42 is een woonhuis van 69 m² in de wijk Bloemenkwartier Zuid. De buurt telt 2.324 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.927 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Cameliastraat 42?

Cameliastraat 42 is een woonhuis in Bloemenkwartier Zuid, gebouwd in 1924 (102 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Cameliastraat 42 vergeleken met de buurt?

Cameliastraat 42 heeft 69 m² woonoppervlakte. In Bloemenkwartier Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €412.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Cameliastraat 42 en wat betekent dat?

Cameliastraat 42 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-06-30. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 2172.23 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Bloemenkwartier Zuid?

De wijk Bloemenkwartier Zuid in Hilversum (Noord-Holland) kenmerkt zich door 4.650 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €412.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bloemenkwartier Zuid?

Vanuit Cameliastraat 42 in Bloemenkwartier Zuid bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 2 km, snelwegoprit op 1.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Bloemenkwartier Zuid?